Keystone logo

24 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Doğa Bilimleri Coğrafya Coğrafya 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Doğa Bilimleri
  • Coğrafya
  • Coğrafya
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (24)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Doğa Bilimleri Coğrafya Coğrafya

Bilim derece bir Yüksek Lisans bilim, mühendislik ve tıp ile ilgili alanlarda lisansüstü çalışmalarına yolda ilk adımdır. Öğrenci kendi lisans veya diğer lisans alır sonra bu derecesi genellikle elde edilir, ve onların seçilmiş alanda bir çalışma daha uzmanlaşmış alanı izlemeye olanak sağlar. Birçok üst kuruluşlar ve orta kademe olanların artan sayıda birçok işler için dikkate alınması gereken yüksek lisans derecesine sahip potansiyel çalışanları gerektiren veya daha yüksek.

Coğrafi Bilimler MSc ilk bu nispeten yeni alanın tarihini anlamak gerekir ne soruyu cevaplamak için arayanlar. Coğrafi bilimler haritalama, haritacılık ve yeryüzü bir resim boyama ile ilgili diğer teknikleri ile ilgili olanlardır.Coğrafi Bilimler derecesi ilk Usta 1985 yılında Edinburgh Üniversitesi başında teklif edildi, ancak tüm dünyada enstitülerin onlarca şimdi benzer programlar sunuyoruz.

Coğrafi Bilimler alanında yüksek lisans heyecan verici bir geliştirme alanında ön planda öğrencileri koyar. Uydu görüntüleri çeviri bilgisayar haritalama deneyimi olan işçiler için yüksek bir talep mekansal veritabanları ve coğrafi bilimleri ile ilgili diğer becerilerini oluşturmak, şu anda yok.

Coğrafi Bilimler alanında yüksek lisans alma maliyeti kurumları arasında değişir. En derecesi parça tam zamanlı çalışmanın iki yıl gerektirir, ancak bazı Avrupa üniversiteleri bir yıl içinde derecesi. Dönem tarafından Eğitim maliyetleri buna göre değişir.

Dünya çapında coğrafi bilimler vasıflı işçiler için yüksek bir talep var.Mezunlar hükümet, çeşitli ilim enstitüleri veya özel şirketlere becerilerini kredi, özel veya kamu sektöründe çalışabilir. Diğerleri tek ofisinden öncelikle yapılabilir Bazı işler, seyahat ve alan çalışması gerektirir.

&nbsp

Online Coğrafi Bilimler dalında yüksek lisansı alınıyor yoğun bir program etrafında çalışma veya zorluk sınıfta almak zorunda isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.