Keystone logo

9 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Denizcilik Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Denizcilik Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Denizcilik Teknolojisi

  Deniz teknolojisi çalışmanın heyecan verici yeni bir alandır. Deniz Teknolojisi alanında bir yüksek lisans edinerek öğrencilere gezegenin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak bir dinamik alanda katılma fırsatı tanıyor. Okyanus her zaman insan ırkı için önemli olmuştur ve insanların bağımlı olduğu birçok kaynak sağladığı gibi önemli olmaya devam edecektir.

  Aday öğrenciler sık sık "Deniz Teknolojisi alanında bir yüksek lisans nedir?", Sormak Onları meyve vermesi için gerekli dünyayı ve teknolojiyi sürdürmek yardımcı farklı deniz kaynaklarının çalışma gerektirir. Bu deniz ve gemi teknolojisi, operasyon ve lojistik kalkınma ve balıkçılık ve yetiştiricilik içerir. Adaylar ana olanlar bazı deniz mühendisliği, deniz kaynakları ve su ürünleri yetiştiriciliği ve deniz hidrodinamik olmak farklı alanlarda subspecialize.

  Deniz teknoloji bir derece yenilikçi ve profesyonel zorlukları zevk bireyler için faydalıdır. Bu yeni kavram ve becerileri bunları ortaya çıkarır ve gerçekten sektöründe çalışan diğerlerinden ayırıyordu yapabilirsiniz.

  Deniz teknolojisinde bir derecesi için maliyeti kuruma bağlı ve tamamlamak için iki yıl, tam zamanlı öğrenci alır farklılık olabilir. Aday adayları ilgilendikleri herhangi bir okula başvurun ve program ücretleri onaylamak gerekir.

  Istihdam olanaklarının çok geniş bir yelpaze bekleyebilirsiniz programına katılmak Bireyler ve işler sık sık uluslararası bir vurgu var. Denizcilik ve nakliye endüstrisi, özellikle mezunları için büyük bir talep var. İşler teklifler araştırma kurumları denizcilik idaresi pozisyonları, deniz keşif, petrol ve gaz endüstrileri, nakliye yönetimi ve çalışmaları kapsar.

  Ilgilenen öğrencilerin deniz teknoloji ileri derecede çanta için yapılması gereken önemli adımlar vardır. Bizim kapsamlı veritabanı çeşitli seçenekleri araştırma başlamak için iyi bir yerdir. Bu derece seçtiğiniz alan ise geciktirmek için hiçbir neden yoktur. Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun kayıt kabul bürosu ile doğrudan temas olsun.