Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 17 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Eğitim Liderliği içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

17 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Eğitim Liderliği içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

Eğitim liderlik okul yöneticilerinin çalışmalarını temsil ediyor. Tipik sorumluluklar genellikle öğrencilerin başarısı için müfredat ve program planlama, eğitim politikaları oluşturulması, öğretmenler için destek ve rehberlik dahildir. Bu profesyonellerin test puanı iyileşme teşvik veya eğitim reformu getirmek için sorumlu olabilir.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

read_more

filters

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Eğitim Liderliği
fields_of_study
  • Eğitim ve Pedagoji (17)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format