Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Finans Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (30)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

30 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Finans Teknolojisi 2024

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Finans Teknolojisi

  Yüksek Bilim Kazanın, daha kazançlı işler elde etmek için etkili ve uygun bir yol olabilir ve öğrencilerin bir doktora programına hazırlanmasına yardımcı olabilir. Bu iki yıllık lisans öğrencinin seçtiği alan üzerinde daha yoğun bir çalışma sunmaktadır.

  Fintech'te yüksek lisans nedir? Bazen finansal teknoloji olarak da adlandırılan bu çalışma alanı, işlemlerin ve veri araştırmalarının daha pratik ve verimli hale getirilmesine yardımcı olmak için finans dünyasında teknolojinin kullanılmasına odaklanmaktadır. Fintech dünyası popülerlik ve zorunluluk arttıkça sürekli değişiyor. Teknoloji yukarıda ve ötesinde geliştikçe, fintech öğrencileri bu alanda kariyerlerine hazırlanmalarına yardımcı olmak için bu ileri derecede kullanabilirsiniz. Bazı dersler muhasebe ve yönetim gibi geleneksel finans ve ticaret sistemlerini kapsayabilir. Diğer dersler, öğrencilerin gerçek dünyadaki finteş uygulamalarını anlamalarını derinleştirmek için araştırma ve analitik yöntemlerin etrafında yoğunlaşabilir.

  Birçok işveren, fintech öğrencilerinin genellikle çok analitik olduğunu ve güçlü matematik düşünme becerileri sergilediğini keşfederler. Fintech öğrencileri de her duruma hızlı ve uyarlanabilir olma eğilimindedir.

  Bir okulun konumu, bir programdaki kaç dersin ve diğer faktörlerin hepsi ileri derecede kazanma maliyetini etkileyebilir. Öğrenim ücretlerini karşılaştırmak isteyen öğrencilerin daha fazla bilgi için okul kayıt bürolarına başvurmaları önerilir.

  Dünyanın fintech gelişmeye ve ilerlemeye devam ettikçe, çok kariyer olanakları da yapın. Bu alandaki ileri derecedeki öğrenciler, yüksek öğrenim gören liderlik pozisyonlarında yüksek lisanssız bir öğrenciden daha fazla rekabet edebilirler. Öğrencilerin bankalar, devlet kurumları, danışmanlık firmaları vb. Arasından seçim yapabileceği çeşitli sektörlerde kariyer fırsatları bulunmaktadır. Bazı öğrenciler, güvenilir bilgisayar simülasyonları ile yatırım planları ve araştırması pazar eğilimleri geliştirmeye yardımcı olmak için finansal analist olarak çalışmayı seçebilir ve finansal mühendisler genellikle finansal kuruluşlarda pozisyon bulabilir veya bağımsız bir danışmanlık geliştirebilir.

  Öğrenciler neredeyse her ülkede yüksek lisans yapabilir ve birçok üniversitede çevrimiçi kurslar sunulmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.