Keystone logo

12 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi Finansal Ekonomi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • Finansal Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi Finansal Ekonomi

Bir Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, lisans bir yüksek lisans programını tamamlayan öğrencilere verilir. Master programı lisansüstü çalışmalar sırasında ilk adımdır. Bu program genellikle tamamlamak için yaklaşık iki yıl sürer, ama sadece bir yıl sürebilir bazı programlar vardır. Bilim derece Lisans genellikle matematik, korunması ve işletme yönetimi gibi konuları kapsar.

Finansal Matematik yüksek lisans nedir? Bu program, finansal piyasalara matematik uygulamak için fırsatlar sunar. Öğrenciler geliştirmek ve matematiksel modelleri kullanmak ve daha sonra finansal teorileri ile bunları birleştirebilirsiniz. Onlar ölçmek ve piyasa fiyatları ve finansal riskleri hem analiz ve olasılık modelleri oluşturmak için bu modelleri kullanabilirsiniz. Kurs gibi temel finans gibi konuları kapsamaktadır; , ampirik, teorik ve hesaplama araçları; kantitatif analiz teknikleri; sinyal işleme; ekonomisi; ve stratejik analizi.Bu programa Kabul ekonomi, matematik, ya da finans kökenli öğrenciler için uygundur.

Onlar son derece nitelikli profesör ve başarılı profesyoneller ile çalışmak onlar geliştirmek özel bilgi ve yetenek bu programın yararına katılan öğrenciler. Bazı programlar da uluslararası personeli yardımıyla yararlanacak. Mezuniyetten sonra, öğrenciler onlara ulusal ve uluslararası pozisyonlara erişim sağlayan bir rekabet avantajı için bekleyebilirsiniz.

Finansal Matematik programında MSc katılmanın maliyeti başka bir okuldan biraz değişecektir. Bu beklenmelidir; özellikle öğrenciler farklı ülkelerde okulların düşündüğü gibi.

Bu master programı mezunlarına açık birçok iş fırsatları vardır.Mezunlar, uluslararası piyasa analistleri, aktüerlerce, risk mühendisleri, bankalar ve diğer mali kurumların yöneticileri, kurumsal mali subay ve sigorta uzmanı olarak iş bulabilirsiniz. Eğitim finans, bankacılık, sigorta ve danışmanlık çalışma pozisyonları doldurmak için mezunları hazırlar. Bir ileri derecede olan, mezunları genellikle rahat bir çalışma atmosferi olan kazançlı pozisyonlara erişebilirsiniz.

&nbsp

Onlar program listelerini, göz gibi ilgileniyor bireylerin seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.