Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 11 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Güvenlik Yönetimi 2023/2024

11 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Güvenlik Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Bilim, veya Yüksek Lisans Master genellikle bilime dayalı bir disiplin ne ilişkin yoğun kurs yaklaşık iki yıl bitirmek öğrencilere verilen gelişmiş bir derecesidir. dünyadaki birçok ülkede tarafından tanınan, Yüksek Lisans potansiyeli ve iş fırsatları kazanç artırmak için bilinir.
Sadece Güvenliği Yönetimi alanında bir yüksek lisans nedir? Bu ders çeşitli sektörlerde işyeri ve diğer alanlarda güvenlik riskleri en aza indirmek için gerekli katılımcıların tekniklerini öğretmek amaçlanmıştır. ders programı önemli ölçüde dalgalanmalar olsa da, öğrenciler genellikle, onlara tahmin yardım tanımak, geliştirmek ve güvenliği artırmak ve sağlık tehlikelerini azaltmak için güvenlik standartlarını uygulayacak eğitim bekleyebilirsiniz. Onlar da güvenlik riskleri ortaya çıktığında nasıl tepki vereceğini için eğitimden geçmesi ve bazı programlar da katılımcılara işyerinde gerekli olabilecek her türlü güvenlikle ilgili yayınlar veya poster bir bakış verir.
Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisans kazananlar Birçoğu istihdam böyle yaparak gelişmiş olduğunu bulmak. Ayrıca birçoğu ileri derecede güvence sonra yüksek maaşlar elde edebiliyoruz. Ayrıca, yüksek lisans genellikle güvenlik yönetimi ya da bir kolej veya üniversite ayarında benzer bir konuyu öğretmek isteyen herkes gereklidir.
Öğrenim maliyetleri nedeniyle bu tür coğrafya ve okul prestij olarak hususlar geniş başka Güvenliği Yönetim programında bir Yüksek Lisans değişir. Her okulun kayıt ofisi zamanında ve uygun öğrenim bilgileri hazır olmalıdır.
güvenlik yönetim yüksek lisans programlarının çoğu mezunları bazı kapasite güvenlik yönetim uzmanları olmaya devam. Ortak kariyer yolları bir uyum görevlisi, güvenlik müdürü, endüstriyel kontrol uzmanı veya bir güvenlik danışmanı olduğu yer alıyor.Bazı sonuçta güvenlik yönetimi alanında doktora ya da ilgili bir disiplin alma umuduyla sınıfta dönmek için tercih ederken, diğerleri, kayıp-kontrol yöneticileri ya da iş sağlığı uzmanı olarak kazançlı bir iş bulmak.
Bizim veritabanı dünya genelinde okullar tarafından çevrimiçi sunulan çeşitli güvenlik yönetim lisans programları hakkında daha fazla bilgi sunar. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yönetim çalışmaları
 • Güvenlik Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (11)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı