Keystone logo

0 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sağlık Hizmeti Üreme Tıbbı Genetik 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Sağlık Hizmeti
 • Üreme Tıbbı
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (0)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

  Clear filters

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sağlık Hizmeti Üreme Tıbbı Genetik

  Yüksek lisans derecesi verilen bir konuda lisans düzeyinden daha derinlemesine odaklanan lisansüstü bir sertifikadır. Bir Yüksek Lisans, bir Sanatın Ustası'na kıyasla bir konunun analitik tarafına daha fazla odaklanır.

  Genetikte Yüksek Lisans Nedir? Genetik, karmaşık biyolojik araçlar olan genlerin çalışmasıdır. Biyoloji ve yaşam bilimleri konusundaki sağlam bir anlayış şarttır, çünkü bu alan kalıtım ve gen mutasyonuyla ilgili derinlemesine bir çalışmayı içermektedir. Gen genleşmesi ve genetik mutasyon, odaklanmanın iki olası alanıdır ve her ikisi de analitik bir zihin gerektirir ve detaylara dikkat gerektirir. Sınıfta ve laboratuarda biraz vakit geçirmeyi bekleyin.

  Genetiğin bazı alanları özel araçların kullanılmasını gerektirir; Standart bir laboratuarda veya veritabanı sisteminde gezinmeyi öğrenebilirsiniz. Bu yetenekler, istediğiniz işi bulmanıza yardımcı olabilir. Bu programda sıklıkla kazanılan başka bir beceri, genetik deneyler çoğu zaman büyük ölçekte tekrarlandığı için belirlenir.

  Burslar, harçlar ve bağışlar bu dereceye kadar olan bazı masrafları karşılayabilir. Araştırma kurumlarına, bilimlerdeki bir öğrenciyi birlikte finanse etmekle sıklıkla ilgilendikleri için bakın. Beklemeniz gereken maliyetler, seçtiğiniz okulun bulunduğu yere, tam gün veya yarı zamanlı gidip gitmediğinize bağlıdır.

  Genetikte bir derece ile, bilim veya tıbbın bir yerinde çalışmayı umuyoruz. Genetikçiler, iklim değişikliği ve ürün tekdüzeliği gibi insan kaynaklı sorunlarla mücadele etmek için nadir hastalıklara ve biyolojik araçlara yönelik tedaviler yaratmaya katılırlar. Genetik bilgisi birçok kamu politikası tartışmalarında da yararlıdır, bu nedenle bu derece bir bilim danışmanı olarak meslek edinebilir.

  Birden fazla ülkede genetiği derecesine getiren birçok okul var. Aramanızı daraltmak için kişisel bilgileri kullanarak en uygun bilgileri bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.