Keystone logo

33 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Havacılık 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Havacılık
Çalışma alanları
  • Havacılık (33)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Havacılık

Deneyimli işçiler için hem teknoloji ve rekabet son yıllarda artmış gibi, birçok şirket kendi adaylarının çalışanlarına aramaya eğitim gereksinimleri de arttı. Bilim programının Yüksek Lisans öğrencileri seçtikleri meslekte excel için gereken ve profesyonelce onlara destek vermek yardımcı olabilir öğrenmek için olanak sağlar. Havacılığa meraklı olanlar, örneğin, alanında Bilim derece bir Master tamamlanmasından sonra rekabetçi bir piyasa üstesinden gelebilir.

Havacılıkta bir yüksek lisans nedir? Bu tip programlar alanında ilgili lisans veya önemli bir iş deneyimine sahip olanların sanayi ile ilgili alanlarda bilgi ve becerilerini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bazı programlar havacılık mühendisliği veya havacılık yönetimi spesiyalleri sunuluyor. Kurs genellikle iş yönetimi, havacılık tedarik zinciri ve araştırma ve geliştirme içerir.Programlar az iki olarak yıl içinde bitmiş olabilir.

Mezunlar araştırma yöntemleri ve istatistik, problem çözme bir anlayışa ve nasıl bir programın tamamlanmasından sonra sanayi içinde projelere ders uygulamak. Ayrıca daha titiz doktora programına öğrenci hazırlayabilirsiniz.

Bu derece takip maliyeti derecesi teklif edilen üniversite politikaları, ücret ve konumu dahil olmak üzere birçok şeyler bağlıdır. Potansiyel öğrencilerin herhangi bir üniversitede bir pozisyonu kabul etmeden önce herhangi bir idari ücretleri ve diğer harç giderleri hakkında bilgi edinmek için teşvik edilir.

Havacılıkta Bilim Master olanlar olabilir anlayışı ve tasarım, inovasyon yönetimi, patent ve IP, araştırma ve geliştirme, lojistik, kalite yönetimi ve daha bir kariyer seçti. Hem kamu ve özel sektör içinde mevcut tutarlı işler vardır.

&nbsp

Zaman kısıtlamaları ve öğrencinin alanda saygın bir okul eksikliği onların istenilen derece tamamladıktan birçok önlemek için kullanılır. Ancak, çevrimiçi kurs kullanımı ile fırsat zenginliği bir internet bağlantısı olan herkes için kullanılabilir. Daha fazla bilgi isteyenler bizim program listesini ve kurşun formu kullanabilirsiniz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.