Keystone logo

8 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Mimarlık Çalışmaları İç Mimarlık 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Mimarlık Çalışmaları
 • İç Mimarlık
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Mimarlık Çalışmaları İç Mimarlık

  Üniversiteler, çalışmalarını fen, tıp veya mühendislik üzerine yoğunlaştıran akademisyenlere yüksek lisans derecesi sunmaktadır. Programlar iki ila üç yıl arasında herhangi bir yerde son bulur ve genellikle öğrencilerin bir derece ile ödüllendirilmeden önce bir tezi tamamlamasını ister.

  Sadece İç Tasarımda Yüksek Lisans nedir? Lisansüstü iç mimarlık programlarının amacı, geniş iç alanın yanı sıra dış tasarımın nasıl yorumlanacağını öğrenirken öğrencilerin profesyonel ve kültürel olarak büyümelerine yardımcı olmaktır. Kurslar, uzayın teknik, işlevsel, estetik ve teknolojik yönleri ile o alanın kullanıcının ve genel amacın kullanıcıyla nasıl bağlantı kurduğuyla ilgili olarak öğrencilere talimat vermeye odaklanmıştır.

  Öğrenciler iç mimaride yüksek lisans yaparak, kariyerlerini ve ücretlerini artıracak daha iyi iş olanakları bulma şansına sahip olurlar. Lisans üstü iç tasarım programları, öğrencilere oditoryumlar, sergiler, üniversiteler ve hastaneler gibi daha fazla alan tasarımı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlayabilir.

  Bir öğrencinin yüksek lisansını kazanmak için ne kadar para ödemeyi beklediği konusunda, fiyatlar bölgeden bölgeye ve ülkeden ülkeye değişir. İç tasarımcıların en son öğrenim ücretleri, ücretleri ve bursları öğrenmek için muhtemel okulların kabul büroları ile doğrudan temasa geçmeleri en iyisidir.

  Bir iç tasarımcı, İç Mimarlık alanında yüksek lisans kazanmış bir şirket veya tasarım stüdyosu ile çalışmaya hazır olabilir. Kariyer olanakları arasında etkinlik direktörü, sanatsal koordinatör ve sanatsal yönetmen bulunmaktadır. İş fırsatları otel ticaretinde bulunabilir ve tasarımcılar, kullanılmayan endüstriyel ve servis alanlarının geri kazanılması ve yeniden kullanımında da çalışabilirler. Tasarımcılar, sürdürülebilirlik, aydınlatma, mutfak ve banyo ve evrensel tasarım gibi özel alanlara sahip olabilir.

  Dünyadaki iç mekan tasarım programlarını keşfederek kariyer tasarımında ilk adımı atın. Kampüsünüzdeki programınızı daha geleneksel bir ortamda tamamlayın veya uzaktan öğrenme öğrencisi olarak online ders alın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.