Keystone logo

9 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Diller İngilizce 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Diller
  • İngilizce
Çalışma alanları
  • Diller (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Diller İngilizce

Bir Yüksek Lisans (MSc) derecesi, öğrencilerin seçtikleri alanda eğitimlerini arttırmak için devam ettirebilecekleri bir lisansüstü eğitimdir. Bir yüksek lisans, kariyer alanlarında ilerlemek için yeteneklerini geliştirmek isteyen mevcut çalışanlar tarafından da kazanılabilir. Çalışma süresi çalışma alanına bağlı olarak değişir.

İngilizce MSc Nedir? Bu program öğrencilerin edebi çalışma geleneklerini anlamalarını sağlar. Her program farklıdır ve öğrenciler edebiyat odaklı bir yol izlemeyi ya da profesyonel bir yazı ve düzenleme kurmayı seçebilir. Dersler arasında tarih, edebiyat araştırması, figür ve tür çalışmaları, düzenleme, kompozisyon teorisi, dilbilim, profesyonel yazı ve yaratıcı yazı olabilir. Programın son kısmı genellikle öğrencilerin çalışmalarının bir portföyünü veya tezini hazırlamalarını ve sunmalarını gerektirir.

Bir İngiliz yüksek lisans programına kayıtlı öğrenciler, birçok alanda kendilerine fayda sağlayan bir takım beceriler geliştirirler. Çeşitli literatürler incelenerek, öğrenciler kendi etik ve ideolojik değerlerinin daha fazla farkına varırlar. Öğrenilen beceriler, yapıcı ve kritik bir ortamda etkin bir şekilde tartışmalarını ve diğerleriyle etkileşim kurmalarını sağlar.

İngilizce master programları sunan birçok uluslararası kurum bulunmaktadır. Her program farklı olduğu için, bir derece kazandırmayla ilişkili maliyetler de değişebilir. Öğrencilerin bir takım okulları araştırmaları ve ilgili masrafları öğrenmeleri için kabul dairelerine başvurmaları önerilir.

İngilizce Yüksek Lisans ile mezunlar çeşitli kariyer yolları izleyebilirler. Yaratıcı ya da profesyonel olarak çeşitli yazma disiplinlerinde çalışabilirler. Ayrıca okuyucular, yazar eleştirmenler, öğretmenler veya öğretmenler olabilirler. Bir yüksek lisans da daha fazla lisansüstü eğitim için temel belirler.

Doğru İngilizce Master programını bulmak, kullanışlı çevrimiçi veritabanımızı kullandığınızda kolay ve kullanışlıdır. Başlamak için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.