Keystone logo

91 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Yönetim Çalışmaları İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (91)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Yönetim Çalışmaları İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Yönetimi

Insan kaynakları yönetiminin çalışma değerlendirmek ve şirket personeli ile ilgili politikalar formüle etmek gerekli becerileri oluşturur. Bu derece ilgilenen öğrenciler bu şirket kültürleri, sağlıklı ve üretken kalmasını sağlamak için en faydalı sistemlerinin geliştirilmesinde bir ilgi var. Bilim derece bir Master teorik ve pratik açıdan konularda çalışmalar ileri bir derecesidir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Bilim Master nedir? Disiplinlerden çeşitli bu derece ders çalışma yapmak için birleştirir. Kurs, iş becerileri, liderlik, araştırma yöntemleri, çalışan ilişkileri ve kaynak bulma, yönetme çeşitlilik ve eşit fırsatlar, ödül ve performans ve değerlendirme psikoloji gibi konuları içerebilir. Amaç etkili bilgilendirmek ve herhangi bir iş çekirdeğini oluşturan insanları korumak için nasıl yöneticiler yetiştirmektir.

Insan kaynakları yönetiminde ileri derece ile mezun bir iş farklı sektörler arasında etkili bir irtibat olabilir. Yüksek lisans derecesi ulaşılması kazanılan bilgi istihdamı ve ileriye aşamaları işe gelen, idari personeli neredeyse tüm yönleriyle yardımcı olur. Bir insan kaynakları yöneticisi, kaygılarını iletişim farklılıkları aracılık ve onların hak ve yararları konusunda çalışanlara gerekli bilgiyi sağlayabilir. Bu pozisyonlar hem çalışanlar ve işverenler için çok değerli bir kaynak sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları Bilim Master ulaşma maliyeti üniversiteye bağlı olarak değişecektir. Kayıt ücretleri ve ders doğru bir zamanlama için doğrudan her kurumunuza başvurun.

Insan kaynakları gelişmiş bir derecesi istihdam olanakları geniş bir yelpazesi sunar.Iş unvanları faydaları yöneticisi, tazminat yöneticisi, çalışan ilişkileri temsilcisine, devlet personel uzmanı, iş analisti, eğitim yöneticisi ve iş ilişkileri yöneticisi. Işgücü düzenlemeleri ve faydaları değişiklikler de danışmanlık çalışmaları için imkanlar sunmaktadır.

Onların eğitim genişletmek ve insan kaynakları yönetimi çalışmaya çabalarını başvurmak isteyen öğrencilerin akademik ve coğrafi, en uygun programı bulmak için veritabanını keşfetmek olabilir. Programlar dünya genelinde mevcuttur. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.