Keystone logo

69 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde İstatistik bilimi 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Ekonomi Çalışmaları
 • İstatistik bilimi
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (69)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde İstatistik bilimi

  Bilim derece bir Yüksek Lisans mühendislik, bilim ve tıp ile ilgili alanlarda yüksek öğrenim lisans düzeyidir. Bir lisans derecesi tamamlanmasından sonra verilir beri, genellikle onlar, takip etmek istediğiniz hangi kariyer yolu net bir fikrim yok öğrenciler için ya da zaten girişti profesyoneller için iyi bir seçim yapmak, bir daha dar bir odak vardır onların seçtiğiniz kariyer.

  İstatistiklere bir Msc toplanması ve istatistiklerin yorumlanmasıyla ilgili bir vurgu ile matematik yüksek lisans derecesi. Sosyal bilimler, finans, ekonometri ve tüm istatistiki verileri toplamak için potansiyel alanlar olarak kaplıdır. Derecesi çok değişkenli matematik gibi cebir gibi pratik matematik verilen eşit dikkat katı matematiksel altyapı, ve daha ileri konulara gerektirir.Program ayrıca anket örnekleme ve deney uygulanması gibi konularda dahil olmak üzere istatistiklerin tasarım tarafını kapsamaktadır.

  İstatistik alanında yüksek lisans ile lisans sahipleri onlara bir iş seçenekleri çeşitli mevcuttur. Özellikle kamu sektöründe, bu nedenle projelerin seçimi genellikle mümkün verir ödüllendirici iş bulma, nitelikli istatistikçiler bir eksikliği var.

  İstatistiklere bir MSc maliyeti derecesi sunan kuruma bağlı olarak değişir. Ortalama derecesi elde etmek için iki yıl sürer, bu yüzden potansiyel öğrenciler buna göre öğrenim maliyetlerini hesaplamak gerekir.

  İstatistik alanında yüksek lisans mezunları istatistik, sosyal bilimler tarafını takip etmeyi tercih edebilir. Bu alanda da insanların tercihlerini ve eğilimleri analiz, bir danışmanlık şirketi için işe yarayabilecek. Onlar aksi finans çalışmayı tercih edebilir.Iyi nitelikli istatistikçiler ihtiyacı büyüyen bir alan veri ölçümlerini olduğunu. Bu, bir şirketin web sitesinde izleme müşteri eylemleri içeren pazarlama şeklidir.

  İstatistik alanında yüksek lisans için başvuru online yoğun program sınırları içinde kendi hızınızda derece kazanmak için harika bir yoldur. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.