Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • İtalya
Çalışma alanları
  Beşeri Bilimler (0)Diller (0)
 • Doğa Bilimleri (2)
 • Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)
 • Ekonomi Çalışmaları (1)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

3 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Brescia, İtalya için 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Brescia, İtalya

  Brescia nedeniyle araştırma için yoğun yüksek kültür geliştirmek için İtalya'nın üst sıradaki üniversite ve ünlü atmosferi olan müthiş onuru vardır. Bu popüler dünya çapında İtalya'nın en eski kenti Brescia incelemek için eşsiz bir deneyimdir.

  Resmi İtalya Cumhuriyeti olarak bilinen, ülkenin güney Avrupa'da bulunur. Resmi dil İtalyanca ve kültürel zengin sermaye Roma. Dünya 'en eski üniversitelerinden çoğu Bologna özellikle Üniversitesi (1088 yılında kurulan), İtalya bulunmaktadır. "Üniversite statüsü " ile üç Üstün Enstitü, Doktora Kolejler durumunu, lisans ve yüksek lisans düzeyinde fonksiyonu. Üç enstitü bulunmaktadır

  MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.