Keystone logo

10 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Çevrebilim Kıyı Çalışmaları Kıyı ve Deniz Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Çevrebilim
  • Kıyı Çalışmaları
  • Kıyı ve Deniz Yönetimi
Çalışma alanları
  • Çevrebilim (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Çevrebilim Kıyı Çalışmaları Kıyı ve Deniz Yönetimi

Bilim bir Yüksek Lisans (MSc) çalışma bilimsel bir alanda kariyer yapmak isteyenler için gelişmiş bir derecesidir. Öğrenciler kendi özel çıkarları ve hedefleri dayalı bir lisans programını tercih edebilirsiniz, böylece mevcut seçenekler vardır. Kurs gereksinimleri değişir, ve bir çok program bir araştırma-tabanlı tez içerir.

Merak potansiyel öğrenciler, Kıyı ve Deniz Yönetimi yüksek lisans nedir? Deniz ve hemen onu çevreleyen arazi bakımı ve yönetimi odaklı gelişmiş bir lisans programıdır. Kurs kıyı ekolojisi temel bir anlayış ve sürdürülebilir bir şekilde kaynakların yönetimini yönlendirecek pratik teknikleri bir çerçeve sağlar.

Programın disiplinlerarası doğası öğrencileri, biyolojik, sosyal, ve ekonomik konularda dahil olmak üzere kaynak yönetimi birçok sıklıkla gözden kaçan yönlerini öğrenmek için olanak sağlar.Onlar dünyanın en kültürler ve ekonomiler üzerindeki sonuçlarının etkilerini ele almak da karmaşık bilimsel sorular sürdürmeye nitelikli, ama olur. Öğrenciler yeterli kaynak yöneticileri ve çok yönlü bilim adamları gibi, aynı zamanda daha iyi vatandaş olarak değil, sadece mezun.

Maliyetler genellikle diğer ücretler ile birlikte, mezuniyet için gerekli kredi saatlik cinsinden ifade edilir ve kurumlar arasında büyük ölçüde değişebilir. Bu doğrudan okulla irtibata ve giderleri ne sormak gerekir.

Denize yakın vakit geçirmek için daha iyi bir şey gibi öğrenciler için, bu lisans programı hayallerindeki iş bulma anahtarı olabilir. Mezunlar arazi yöneticileri, araştırma bilim adamları, ya da öğretmen olmaya devam edebilirsiniz. Çoğu sadece onlar aşk yapıyor çünkü onların kariyer bizzat yerine bulmak, ancak gelecek nesillerin yaşam kalitesini sağlamak için çalışıyoruz.

Kıyı ve deniz ekosistemlerinin yönetimi uluslararası bir öncelik olduğu için, bu dünyada kurumların sayısına göre sunulmaktadır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın. Sen eğitime yönelik bu basit ilk adım ve tatmin edici bir kariyer alarak pişman olmayacaksınız.