Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Kalite Yönetimi içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

5 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Kalite Yönetimi içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

Kalite yönetimi, istenen mükemmelliği sağlamak için organizasyonları ve ürünleri araştıran ve değerlendiren bir çalışma alanıdır. Programlar dünya çapında sunulmaktadır ve öğrenciler bu farklı yerlerde çeşitli kariyer yollarını takip edebilirler.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

read_more

filters

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Yönetim çalışmaları
 • Kalite Yönetimi
fields_of_study
 • Yönetim çalışmaları (5)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format