Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 11 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Mekansal Bilim 2023

11 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Mekansal Bilim 2023

genel bakış

Mekansal Bilim dalında yüksek lisansı kazanmak Öğrenciler mekansal bilgi ve ilişkiler çalışma dünyayı ve insanları anlamak ilgilendi. Bu akademik disiplin Bilim Master Kazanç öğrencilere doğal ve yapılı çevreler hem de açıklanır iş için onları hazırlayacak gelişmiş bilgi verir.

Mekansal Bilim yüksek lisans nedir? Çalışmanın Bu ders genellikle arazi ölçme, haritacılık ve hidrografi gibi çoklu disiplinleri içerir. Öğrenciler kara ve deniz ortamlarında ya da her ikisinin kombinasyonu ya uzmanlaşmak seçebilirsiniz. Bu alanda bir ileri derecesi, coğrafi görselleştirme, GPS, jeodezi, uzaktan algılama ve offshore rüzgar enerjisi dersleri içerebilir.

Bu çalışmalar çevre sorunları ve tehlikeler için çözüm bulma dahil kullanım geniş var.Mekansal bilimler doğru ölçümler ve toprak ve su özellikleri arasındaki ilişkilerin hem bir anlayış doğal kaynaklarını yönetmek hedefliyoruz. Öğrenciler kendi ilgi alanındaki profesyonellerin deneyimlerinden araştırma yöntemlerini ve fayda öğreneceksiniz.

Mekansal Bilim dalında yüksek lisansı kazanma maliyeti bireysel program ve okul bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Öğrenciler ders kendi programlarının uzunluğuna ve bilgi kontrol etmek için kendi ilgi okulu ile kontrol etmelisiniz.

Mekansal bilimlerde ileri diplomasını aldıktan sonra, öğrenciler çeşitli sektörlerde talep olacaktır. Mezunlar maden ölçme, deniz yönetimi, maden çıkarımı iş bulmak, ve çevresel açıdan sürdürülebilir balıkçılık ve su ürünleri yetiştiriciliği uygulamalarının geliştirilmesi.Mekansal bilim adamlarını istihdam kuruluşlar arasında deniz kaynaklarının hava ve uydu görüntüleri, kıyı makamlar, eğlence ve turizm sektörlerinde, mühendislik ve ölçme şirketleri ve haritacılık sanayi ile çalışmak, devlet daireleri yönetmek kurumlardır.

Mekansal Bilim Master için uygulamadan önce, okullar ve faiz programlar için lisans dereceleri ve önkoşullar keşfetmek. Programların Bizim veritabanı ödüllendirici eğitim ve kariyer için seçenekleri araştırmak yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Doğa Bilimleri
  • Coğrafya
  • Mekansal Bilim
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (11)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı