Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Moleküler Biyoloji 2023

5 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Moleküler Biyoloji 2023

genel bakış

Bilim Bir Usta mezunları için olanaklarını artırdığını ileri derecede seçenektir. Çalışmalar daha derinlemesine ve bilgi bir kariyer ya da potansiyel kariyer ilerletebilir kazandı. Moleküler Biyoloji yüksek lisans yaşam bilimlerinin daha derin bir anlayış kazanmak isteyen öğrenciler için bir seçenektir.

Moleküler Biyoloji yüksek lisans nedir? Bu işlevleri ile birlikte tüm organizmaların yapısını inceleyerek, en temel moleküler düzeyde biyoloji analizinde yardımcı bir derecesidir. Genetik, proteinler ve nükleik asitler, çalışmanın bu alanda yer alır. Moleküler biyoloji hastalıkların kökenlerini anlamak önemlidir. Aynı zamanda potansiyel tedavileri oluşturmak, ya da bu hastalıkları ve diğer hastalıkların hafifletilmesi yardımcı olmak amacıyla çok temel düzeyde organizmalar değişiklik yapmak için nasıl anlamak kullanılır.

Moleküler Biyoloji dalında yüksek lisansı kazanma faydaları yaşam bilimlerinin öğrencinin anlayışı sürdürmek içerir. Niyet bir doktora düzeyinde kişinin çalışmalarını ilerletmek ya, akademik sınai veya ticari alanlarda övmeyi olsun, bu program harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Öğrenci sağlık bir alana gitmek isteyen varsa, bu program öğrenme hem eller yanı sıra iyice araştırma paylaşmak için nasıl bir anlayış sunabilir.

Moleküler Biyolojide yüksek lisansı satın alırken okul seçilen bağlı olarak, maliyetleri önemli ölçüde değişebilir. Bu okul ve sunulan programın özelliklerini araştırmak için en iyisidir.

Moleküler biyoloji Kariyer geniş ve çeşitlidir. Laboratuar çalışmaları ilgi ise, bir araştırma görevlisi olmak çalışmaları, testler ve çeşitli görevleri ile laboratuarda diğer bilim adamları, yardımcı bir olasılık.Bir eğitimci olma ilgilenenler için, bu bir biyoloji öğretmeni olma yolunda yolunda yardımcı olabilir. Moleküler ve hücresel biyologlar çok özel sınıflandırmalar veya türleri odaklanmak isteyenler için seçenekler vardır. Bir araştırma uzman olmak kapı açılır hem bir laboratuvar ortamında yapılan yanı sıra bu alanda çalışan edilebilir çalışmaları ile iş klinik ve klinik dışı alanlar. Bu sonuncusu kapsamlı lisansüstü düzeyinde eğitim gerektirir.

&nbsp

Günümüz Moleküler Biyoloji alanında yüksek lisans için çalışmalara başlayacak gün yapın. Nerede olursanız olun veya esneklik, çevrimiçi sınıflar programınıza sağ çalışmış olabilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Sağlık Hizmeti
  • Biyomedikal Çalışmalar
  • Moleküler Biyoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı