Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Yönetim
Çalışma alanları
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (50)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

50 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sürdürülebilir Yönetim 2024

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sürdürülebilir Yönetim

  Sürdürülebilir Yönetimi Bilim (MSc) bir Master kayıt seçen öğrenciler dünyanın kaynaklarının korunması açısından daha düzenli hale geliyor, bir ekonomide liderlik pozisyonlarında tutmak için gerekli becerileri elde etmek istiyoruz. Öğrenciler siyaset, kaynak yönetimi, yönetmelik ve çevre etiği gibi çeşitli alanlarda maruz kalmaktadır.

  Çalışmanın bu alana yeni Aday öğrenciler merak edebilir: Sürdürülebilir Yönetimi yüksek lisans nedir? Basitçe söylemek gerekirse, Sürdürülebilir Yönetimi yüksek lisans akıllıca yeryüzünün kaynaklarını yönetme zorluklarını çözmeye yardımcı olmak için öğrenci hazırlamak olacaktır disiplinlerarası bir açısıdır. Bu hedefe ulaşmak için, öğrenci yönetmenize yardımcı ve çevre sorunları azaltabilir mevcut düzenlemeler, siyasi çevre, yeryüzünün kaynaklarını ölçme doğru yöntemleri ve teknolojileri arasındaki ilişkileri anlamak gerekir.

  Bu alanda bir ileri derecede elde yararları çoktur. Kaynakların sürdürülebilir yönetimi dünyasının önündeki en önemli konulardan biridir. Mezunlar sanayi, hükümet tarafından ve eğitim talep becerilerini bulacaksınız.

  Öğrenci tam zamanlı veya yarı zamanlı katılacak mı Sürdürülebilir Yönetimi konusunda yüksek lisans alma ile ilgili maliyetler, düzenlemeler, programın uzunluğu yaşayan seçilen üniversite, bağlı yaygın değişken ve öğrenci kampüs veya alarak katılıyor olup olmadığını Online sınıflar. Dikkatle hedeflerinize en uygun okulu seçmek için seçenekleri araştırma.

  Bu dinamik alanda bir program takip etmek seçen öğrenciler, birçok kariyer fırsatları olacak. Bu derece tarafından sağlanan beceriler sahada karşılaşacağı zorluklar için onları hazırlayacak.Bu karmaşık alanın ilişkileri anlayarak, mezunlar, eğitim, çalışmalarını danışın özel sektörde devlet kurumları veya iş içinde çalışmaya hazır olacaktır. Bu kariyer iş tatmini elde ederken önemli işi yapmak için bir fırsat tanıyor.

  Çalışmanın bu programı sunuyoruz dünya çapında pek çok üniversite vardır. Kampüs çalışmalarına ek olarak, çevrimiçi fırsatlar da vardır. online programlar şu anda çalışmakta olan veya esnek bir program ihtiyacı olan öğrenciler için iyi bir uyum olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.