Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 251 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2023

251 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2023

genel bakış

Sürdürülebilirlik Master of Science nüfus artışı ve sonuçta çevresel etki konusunda artan bilinçle bugün giderek ilgili bir derecesidir. Gezegeni yarar büyüme ve gelişme çözümler bulma önemseyen insanlar bu alanı okuyan ve o kariyer peşinde keyfine varacaksınız.

Sürdürülebilirlik alanında bir yüksek lisans nedir? Bu lisans öğrencileri sürdürülebilir uygulamaların, bu alanda mevcut sorunları ve bu sorunları çözme potansiyeli aracının arkasından teorisini anlamamıza yardımcı olur. Çoğu lisans programları gibi sosyal bilimlerden klimatolojinin, biyoloji ve ekoloji ve konu olarak doğa bilimleri, konu başlıklarını birleştirmek. Kurs gelişmekte olan ülkeler çevreye karşı sorumlu bir şekilde büyümeye yardımcı olur, ya da kamu gerçekten takip edecek politikaları şekillendirecek, daha sürdürülebilir enerji kullanımı yollarını keşfetmek olabilir.

Sürdürülebilir uygulamalar şirketler, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen olmak üzere pek çok potansiyel işverenler için büyüyen bir endişe kaynağıdır. Bu disiplinde yüksek lisans kazandık İnsanlar dünyayı daha iyi bir yer yapmak için işi istihdam ve ödüllendirici kariyer geniş bir zevk.

Sürdürülebilirlikteki MSc takip maliyeti pek çok faktöre bağlıdır. Kurum, yer, ve hatta program süresi tüm okul ücreti, ücretler ve diğer giderleri etkileyebilir. Potansiyel öğrenciler nihai bir karar vermeden önce birkaç programlarının gerçek maliyetini karşılaştırmak gerekir.

Sürdürülebilirlik alanında bir yüksek lisans kazandık İnsanlar çeşitli kariyerlerine devam edebilir. Bu profesyonellerin çevre danışmanları olan ya da çevresel yöneticileri olarak şirketlerin içinde özel pozisyonları tutabilir.Bilim kökenli Bireyler araştırmacılar, çevre bilimciler, ya da koruma bilim adamları olarak iş takip edebilirler. Yasal veya mali geçmişleri olan kişiler denetçiler veya uyum yönetim olarak iş takip edebilirler.

Sürdürülebilirlik Yüksek Lisans online lisans programları ile kurumları da dahil olmak üzere, çok sayıda eğitim kurumlarında sunulmaktadır. Çevrimiçi derece yüksek eğitim almak insanlar için daha ekonomik ve uygun seçeneklerden biri olabilir. Bu büyüyen alanında Science bir online Master tamamlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için hazır iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (251)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları