Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 19 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları içinde Almanya 2023/2024

19 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları içinde Almanya 2023/2024

genel bakış

Sürdürülebilirlik derecesi almak oldukça ödüllendiricidir, ancak bu konudan kaynaklanan pek çok zorlu konu ve tartışma bulunmaktadır. Sürdürülebilirliğin dünyadaki yeri ve toplumun sağlığı açısından önemi bilim adamları ve liderler arasında nispeten yeni bir tartışmadır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Almanya
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı