Keystone logo

86 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Strateji 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Strateji
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (86)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Strateji

  Ileri düzeyde sürdürmeyi isteyen birçok öğrenci Bilim (MSc) programları Master geçerlidir. Tipik olarak, onları işgücü için özel bilgi kazanmak için izin, lisans eğitimi ile ilgili konularda eğitim.

  Stratejik Pazarlama MSc nedir? Bu program bir stratejik bakış açısıyla pazarlama becerileri kazanmak isteyen öğrenciler yöneliktir. Kurslar bir rekabet avantajı sağlayan şirketler ile daha iyi bugünün müşterileri anlamak için nasıl öğrenmenize yardımcı. Ayrıca başarılı pazarlama kampanyaları için yararlıdır pazarlama araçları ve teknikleri öğrenmek. Bu tür programa başvurmak öğrencilerin çoğu daha önce iş deneyimim var. Ancak, bazı programlar önceki deneyimi olmayan öğrencileri kabul.

  Stratejik Pazarlama Bilim Master için pek çok faydaları vardır.Eğitiminiz sırasında, büyük ölçüde işyerinde size yarar sağlayacak proje yönetim becerileri öğreneceksiniz. Mezun olduktan sonra, çeşitli işler çalışacak nitelikli olacaktır.

  Bir MSc maliyeti okula yere bağlı olarak değişir . Dünya genelinde okullar olduğundan, bu ders ücretleriyle ilgili her okula kontrol etmek en iyisidir.

  Eğer Stratejik Pazarlama daki Master olduktan sonra, farklı işleri çeşitli çalışma fırsatı bulacak. Pek çok öğrenci gibi yüksek düzeyli pazarlama yöneticileri çalışır. Strateji Onların bilgi onlara şirketlerin büyümesine yardımcı olmak için etkili kararlar verir. Bazı mezunlar da start-up şirketleri ile çalışmak. Onlar düzgün, yeni bir şirket pazara ve gelişmeye yardımcı olmak için kendi strateji becerilerini kullanmak.

  &nbsp

  Eğer Stratejik Pazarlama okuyan ilgilenen varsa, kullanılabilir farklı programlar araştırma önemlidir. Her Master programı bir biraz farklı ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun birini bulmak için tavsiye edilir. Örneğin, bazı online kurslar sunuyoruz. Diğerleri kampüste sınıf katılmak için öğrencilerin gerektirir. Neyse ki, birden çok program mevcut bulunmaktadır. Aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.