Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 18 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Tedarik Zinciri Yönetimi içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

18 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Tedarik Zinciri Yönetimi içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

Tedarik zinciri yönetimi programlarındaki öğrenciler depo, satış ve satın alma yerleri arasında envanter, ham madde veya bitmiş ürünlerin taşınması süreçlerini keşfedebilirler. Düzenleme ve arz ve talep endişeleri konusunda eğitildikleri için denetim rolleri için donanımlı olabilirler.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

read_more

filters

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Yönetim çalışmaları
  • Tedarik Zinciri Yönetimi
fields_of_study
  • Yönetim çalışmaları (18)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format