Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 29 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Tedarik Zinciri Yönetimi içinde Birleşik Krallık 2023

29 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Tedarik Zinciri Yönetimi içinde Birleşik Krallık 2023

overview

Tedarik zinciri yönetimi programlarındaki öğrenciler depo, satış ve satın alma yerleri arasında envanter, ham madde veya bitmiş ürünlerin taşınması süreçlerini keşfedebilirler. Düzenleme ve arz ve talep endişeleri konusunda eğitildikleri için denetim rolleri için donanımlı olabilirler.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

read_more

filters

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Birleşik Krallık
  • Yönetim çalışmaları
  • Tedarik Zinciri Yönetimi
fields_of_study
  • Yönetim çalışmaları (29)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format