Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 20 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Telekomünikasyon 2023/2024

20 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Telekomünikasyon 2023/2024

genel bakış

Siz teknolojisi lisans derecesi almak için zaman ve çaba bir sürü koyun. Eğer bu becerileri uzmanlaşmak için başarısız olursa henüz o zaman ve sona erebilir çaba her israf ediliyor. Birçok yeni mezunlar undergrads olarak okudu geniş tabanlı müfredat yeterince işgücü için onları hazırlamak değil bulmak. Daha fazla potansiyel işverenler etkilemek için, size Science Telekomünikasyon (MSc) Master ile bir uzmanlık gelişmekte düşünün isteyebilirsiniz.

Telekomünikasyon alanında bir yüksek lisans nedir? Sizin için, teknoloji yeni araştırma alanlarına bir kapı temsil eder. Diğer lisansüstü programlarının aksine, Bilim programı Master pratik uygulamalar için geçerli bilgiyi tercüme üzerinde duruluyor. Yönetmek ve kamu ve özel sektör hem de interneti ve kablosuz iletişim ağları koruyarak özellikle odak Telekomünikasyon içerisinde.

Telekomünikasyon son yıllarda iş piyasası üzerinde büyük bir etkisi olmuştur. Bu dünya çapında sayısız yeni iş fırsatları sonuçlandı. Bu yeni fırsatlarla seçim işverenler için adayların bir artış havuzu geldi. Bir Yüksek Lisans Eğer iş adayları böyle bir kalabalık alanda öne yardımcı olacaktır.

Öğrenim ve Bilim Master kazanmak için gerekli ücretler büyük ölçüde aşağıdaki faktörlere bağlı olarak değişir:

· Programın boyutları

· Müfredat Tipi

Zaman programı tamamlamak için gerekli

· Kolej veya üniversitenin Yer

Mali sizin için bir endişe iseniz, mali yardım herhangi bir tür için hak görmek için, katılmak istediğiniz okulun kayıt bürosuna konuşurken düşünün.

Farklı iş fırsatları bir dizi telekomünikasyon çalışanlar için var. Yaratıcı sürecine müdahil olma tercih ederseniz, bir donanım, elektronik, veya ağ tasarımcısı olarak çalışmayı seçebilirsiniz. Yönetim daha fazla şey ise, bir tarla, ürün veya ağ yöneticisi olarak fırsatlar bulabilirsiniz.

&nbsp

Eğer master yaparken çalışıyoruz planlıyorsanız, bir online program ile gelir faydaları düşünün. Bu kurslar özellikle akılda çalışan profesyoneller ile tasarlanmış, ve sık sık mevcut iş işlevleri için geçerli olmak üzere müfredat bulacaksınız. Sadece programı aramak ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Telekomünikasyon
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (20)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı