Keystone logo

1 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği Yenilenebilir Enerji Mühendisliği içinde Glyfada, Yunanistan için 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Enerji Bilimi
  • Enerji Mühendisliği
  • Yenilenebilir Enerji Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Mühendisliği Yenilenebilir Enerji Mühendisliği

Atina'nın güney bölgelerinde, diğerleri arasında ülkenin milyoner ve ünlü birçok ev sahipliği Glyfada adına bir banliyösünde bulacaksınız. Bu görkemi ve boy borçlu "Yunanistan'ın Beverly Hills" takma olmuştur.

Yenilenebilir Enerji Mühendisliğinin temel amacı, yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanmanın en ileri, verimli yollarını tasarlamak ve sonuçta fosil yakıtlara olan bağımlılığı azaltmaktır.

Yenilenebilir Enerji Mühendisliği dereceleri, yenilenebilir enerji sistemleriyle ilgili mühendislik, bilim ve teknoloji konularını ele alır. Güneş enerjisi teknolojileri ve rüzgar enerjisi sistemleri gibi çeşitli yenilenebilir enerji kaynaklarının yanı sıra enerji depolama ve dağıtımı, akışkanlar mekaniği ve sürdürülebilir kalkınma üzerinde çalışmayı bekleyebilirsiniz. Kursunuzun bir parçası olarak enerji politikaları, düzenlemeler ve ekonomi hakkında da bilgi edineceksiniz.

Mezunlar farklı sektör ve kuruluşlarda birçok iş fırsatı bulabilirler. Yenilenebilir enerji şirketlerinden araştırma kurumlarına ve enerji hizmeti sağlayıcılarına kadar seçenekler çok geniş ve çeşitlidir.

Çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma ve sürdürülebilir bir geleceğin inşasında rol oynama konusunda tutkuluysanız, Yenilenebilir Enerji Mühendisliği derecesi sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Yunanistan üstünde yüksek öğretim ile eğitim sistemi geliştirdi. Tüm Rumların 40% Atina'da yaşayan ve bir yüksek eğitim düzeyi takip için en iyi fırsatlardan olduğu da var. Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile sınırlanmıştır, Yunanistan dünyanın 'ın harika plajları ile bir turizm incisi.

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.