Sınav Hazırlığı

Test hazırlığı, öğrencileri üniversite ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlar. Bu, sınıflar halinde veya bire bir olarak gerçekleştirilebilir. Sizin için doğru test hazırlığını bulmak için aşağıdaki seçeneklere göz atın.
PrepScholar, SAT, ACT, GRE ve GMAT için uygun fiyatlı online hazırlık kursları sunar. Program, öğrenimi öğrencilerin becerilerine ve kendilerini geliştirmeleri gereken yönlere göre özelleştirir. Kurslar, öğrencileri tam da becerilerine uygun alanlarda eğitmek için stratejik ve bilimsel olarak tasarlanmıştır.
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi SAT testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
1.750'nin üzerinde alıştırma sorusu ve 200'ün üzerinde ders videosu
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi GRE testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
1.400'ün üzerinde alıştırma sorusu ve 250'nin üzerinde ders videosu
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi TOEFL testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
420'nin üzerinde alıştırma sorusu ve 140'ın üzerinde ders videosu
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi IELTS testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
600'ün üzerinde alıştırma sorusu ve 125'in üzerinde ders videosu
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi ACT testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
1.300'ün üzerinde alıştırma sorusu ve 250'nin üzerinde ders videosu
Magoosh, standart testler için çalışmayı erişilebilir, etkili ve eğlenceli hale getiren çevrimiçi GMAT testi hazırlık materyalleri sunar. Öğrenciler bir bilgisayar veya telefon kullanarak diledikleri zaman, diledikleri yerden çalışabilir ve Magoosh, sınıf veya eğitmen ücretlerinden çok daha düşük bir ücret karşılığında en az onlar kadar iyi sonuçlar sağlar.
1.300'ün üzerinde alıştırma sorusu ve 340'ın üzerinde ders videosu