Keystone logo

54 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Dil Çalışmaları Çeviri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Dil Çalışmaları
  • Çeviri
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (54)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Dil Çalışmaları Çeviri

Bir yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra takip edilebilir bir akademik derece olduğunu. Çeviride Bir Usta iki dilli ve bunun dışında bir kariyer yapmak isteyenler için iyi bir seçimdir.

Tercümanlık Master nedir? Çalışmanın bu ders çevirmenler olarak çalışmaya yetkin iki dilli ve çok dilli öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, teknik dil ve mesleki becerilerini oluşturmak ve stajlar yoluyla deneyim kazanırlar. Çeviri programları değişir, ama en çok yönlü iletişim becerileri oluşturmak için sınıf öğretim ve laboratuvar gösteri birleştirir. Öğrenciler bilgisayar uygulamaları, terminoloji, proje yönetim becerileri ve ne kadar etkili ve doğru çeviriler sunmak için öğreneceksiniz.

Çeviride Master olanlar için faydaları vardır. Bu kültürlerin ve insanların çeşitli öğrencilerin ortaya, onlar müzakere ve çelişkili taraflar arasında anlam yollar oluşturmak edebiliyoruz.Öğrenciler etik ve yaratıcı, farklı insanlarla, siyasi meşgul öğrenmek.

Çeviri alanında yüksek lisans derecesi birçok ülkeden gelen öğrenciler yönelik olarak, dünyada sunulan birden fazla program vardır. özel programların süresi, hem de konumu, çeşitli imalat maliyetleri ile sonuçlanmaktadır. Okul masrafları, doğrudan giriş bölümü ile temasa tam olarak ne kadar öğrenmek için.

Çeviride Bir Usta dünyada kariyer bir dizi için hazırlar. Mezunlar yetkin çevirmenler ve tercümanlar, ve birçok farklı alanda onlar için yüksek bir talep var. Senin çıkarlarına bağlı olarak, bir derece hukuk, siyaset, finans, yönetim, yönetim, okuryazarlık, iş, veya tıp alanında kariyer yol açabilir.

Meşgul yaşamları olanlar için, bir master derecesini elde düşünmeye ezici görünebilir. Ancak, birçok okul şuanda online sınıfların çoğunluğu almak yeteneğini sunuyoruz.Bu esneklik daha birçok öğrenci kendi zaman çizelgesi üzerinde kendi derecesini kazanmak için izin verir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.