Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Çocuk Bakımı 2024

4 Yüksek Lisans programlar içinde Çocuk Bakımı 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans derecesi ile, öğrenciler kariyer büyüme potansiyelini artırabilir veya akademik uğraşlar için hazırlayabilirsiniz. Çoğu program, bir konuyu tamamlamak ve odaklanmak için bir ila iki yıl sürer.

Çocuk Bakımında Usta Nedir? Program genellikle küçük yaştaki çocuklara ve altı yaşından küçük bebeklere bakmaya odaklanmaktadır. Kurs çalışması genellikle çocuk bakım merkezlerini ve çocukları güvenli ve meşgul tutmak için teknikleri kapsar. Öğrenciler kendi seçtikleri kariyer hedeflerine kendi sınıflarını bireyselleştirmek için seçmeli arasında seçim yapabilir. Program süresince öğrenciler, çocuğun erken dönemlerinde ortaya çıkabilecek farklı değişiklikler ve patolojilere müdahale etme, tespit etme ve teşhis etme yollarını öğrenebilirler. Programlar genellikle çocuk bakımı bilgisini geliştirmek isteyen öğrenciler için çeşitli kariyer yolları sunmaktadır.

Bu tür bir programda, profesörler öğrencilerine araştırma için kritik analiz becerileri geliştirmeye teşvik edebilirler. Sınıf ortamının ötesine uzanan eleştirel analiz, bireylerin kişisel ve mesleki yaşamlarında daha iyi kararlar vermelerine yardımcı olabilir. Geliştirilmiş istişare ve liderlik becerileri, işyerlerinde, kişiler arası ilişkilerde ve bir topluluk içindeki etkileşimlerde uygulanabilir.

Derecesi programları, yere ve kuruma bağlı olarak ücretlendirilir. Öğrenciler en uygun programı en uygun maliyetle belirlemek için mevcut seçenekleri araştırmalıdır.

Childcare'de Master, öğrencileri öğretim, rehberlik ve sosyal çalışma alanlarında kariyer yollarına hazırlayabilir. Bir yüksek lisans, bir aile destek çalışanı olarak bir iş bulabilir, engelli çocuklar veya koruyucu bakım çalışanı için destek verebilir. Bazı mezunlar, küçük çocuklara ve ailelerine yarar sağlayan politika ve prosedürleri savunmak için kamu idaresine gitmiştir. Bazıları da kendi toplumlarında dezavantajlı ailelere ve çocuklara yardım etmek ve desteklemek için insani yardım çalışmalarına girmiştir.

Çevrimiçi bir programın sunduğu esneklik ya da yerel bir üniversitenin yüz yüze etkileşimi ile bir derece elde edin. Aşağıdaki program için aramaya başlayın ve başlangıç ​​formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Becerileri
  • Çocuk Bakımı
Çalışma alanları
  • Yaşam Becerileri (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı