Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Turizm ve Otelcilik
 • Konaklama
 • Özel Personel Eğitimi
Çalışma alanları
 • Turizm ve Otelcilik (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde Özel Personel Eğitimi 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Yüksek Lisans programlar içinde Özel Personel Eğitimi

  Lisans derecesini aldıktan sonra, bazı mezunlar yüksek lisans programlarıyla öğrenmeye devam etmeye devam eder. Yüksek lisans derecesi ile öğrenciler daha önce olduğundan daha fazla uzmanlaşmış olur ve seçtikleri konular hakkında daha kapsamlı bir bilgi sahibi olurlar. Bu nedenle, birçok yüksek lisans derece daha yüksek ödeme iş umutları yol açar.

  Özel Personel Eğitiminde Usta Nedir? Birçok işletme, özellikle misafirperverlik ve hizmet endüstrileri, her personel için şirkete özgü eğitim gerektirir. Özel Personel eğitiminde Master öğrenen öğrenciler, böyle bir eğitimin nasıl yürütüleceğini öğrenirler. Kurslar, hizmet, işletme yönetimi ve hatta yerinde stajlar içerebilir. Bazı programlar ayrıca öğrencilerin mezuniyet için bir tezi tamamlamasını gerektirir. Programlar, bir öğrencinin her dönem sürdüğü saat sayısına bağlı olarak 14 ay ile iki yıl arasında sürebilir.

  Özel Personel Eğitiminde Ustalıklı mezunlar, işverenleri etkileyen mükemmel yönetim becerileri kazanabilirler. Dahası, bu mezunlar genellikle kusursuz iletişim becerilerine ve bilgi organizasyonu için bir beceriye sahiptirler.

  Birçok farklı üniversite bu yüksek lisans derecelerini sunduğundan, Özel Personel Eğitiminde Usta için sabit bir maliyet yoktur. Öğrenciler, kurum ve öğrencinin vatandaşlığına bağlı olarak farklı oranlarda ödeme yapar. Potansiyel maliyetleri belirlemek için potansiyel öğrencilerin üniversitelerinin seçimlerini kontrol etmeleri önemlidir.

  Büyük şirketler, Eğitim Sistemini tam zamanlı olarak oluşturup denetleyen, eğitmen olmak için Özel Personel Eğitiminde Usta olanları kiralayabilir. Böyle bir mezun olan diğer mezunlar, daha küçük şirketlerin eğitim programlarını kısa sürede revize etmesini sağlayan danışmanlar olmayı tercih ederler. Özel Personel Eğitiminde Ustalıklı birçok mezun misafirperverlik ve hizmet endüstrisinde çalışmaktadır. Bununla birlikte, teknoloji, seyahat ve diğer sektörlerde de ihtiyaç vardır.

  Öğrenciler Neredeyse her yerden Özel Personel Eğitimi alanında Master kazanabilirler. Çevrimiçi programlardan, yerel üniversitelerden veya dünyanın dört bir yanındaki kolejlerden birini seçebilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.