Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Üretim Liderliği 2024

4 Yüksek Lisans programlar içinde Üretim Liderliği 2024

genel bakış

Bilim derece Master elde edilmesi mezunları imalat gibi gelişen sektörlerde üst düzey pozisyonlara girmeye için harika bir yol olabilir. Bu amaçla, İmalat Liderlik sizin Usta kazanç başarılı bir organizasyonu 'ın üretim prosedürleri yönetmek için çok önemli bu becerileri aktarabilir.

İmalat Liderlik Master nedir? Çalışmanın bu alan iş ve mühendislik dersleri ile temel üretim kavramlarının bir arada içerir. Kurs için ilave dünyada üretim sürecinde odaklanmış böyle tedarik zinciri yönetimi ve operasyonları gibi pratik kaygılar, üzerinde durulacaktır. Öğrenciler ayrıca karar verme taktikleri üzerinde danışmanlık edilecek ve gerçek dünya sorunları için bu yöntemleri uygulamak yollarını öğreneceksiniz.

Çalışmanın bu dersi takip Öğrenciler tamamlayan faydaları bir dizi için sabırsızlanıyoruz.Böyle kurs tarafından tanınan küresel perspektif mezunları hemen her yerde dünyanın uygun iş bulmak için olanak sağlar. Ayrıca, bu sahip üretim liderlik derece bağlı gibi ileri kurslar sağladığı beceri düzeyi yüksek çok sayıda kuruluşlar tarafından aranır olabilir.

Bildiğim kadarıyla maliyet söz konusu olduğunda, öğrenim ücretleri büyük ölçüde değişebilir. Bir programın uzunluğu yanı sıra üniversite katıldı olarak, toplam maliyeti bir faktör olabilir. O 'ın neden ' ın önemli her öğrenci bir okul bir karar vermeden önce onlar için iyi bir maç olup olmadığını belirlemek için.

Bu kariyer gelince, İmalat Liderlik Master ile mezun imalat alanında birçok tatmin ve kazançlı olanakları için sabırsızlanıyoruz. Imalat yönetim yönlerine odaklanan olanlar için, üretim danışmanı ve koordinatör gibi pozisyonları büyük bir maç olabilir.Diğer seçenekler uzmanları hareketli tedarik zincirlerini tutmak, ve yol boyunca herhangi bir sorunları gidermek yardımcı olmalıdır hangi üretim mühendisi, içerir. Bu programlarla ilgili kapsamlı kurs sayesinde, mezunlar, mevcut en iyi adayları arama birçok yüksek profilli şirketleri ile iş bulmak olabilir.

Zor bir düzenli olarak derslere katılmakla bulma olanlar için, çevrimiçi öğrenme harika bir seçenek olabilir. Bu uzak bölgelerde yaşayan öğrenciler, ya da zaten bir tam-zamanlı iş korurken eğitimlerini genişletmek isteyenler için özellikle geçerlidir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • Liderlik
  • Üretim Liderliği
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı