Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Üst Yönetim 2023

2 Yüksek Lisans programlar içinde Üst Yönetim 2023

genel bakış

Liderlik nadir kaliteli. Bu sonuçlar üretmek önemli kararlar için bilgi, net düşünme ve cesaret ister. Devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve iş tüm İcra Yönetimi Master olanların yeteneklerini gerekir.

&nbsp

İcra Yönetimi Master nedir? Herhangi bir örgüt içinde yönetim rolleri için hazırlar gelişmiş bir derecesidir. Zaten iş, ekonomi ya da finans altyapıya sahip olanlar için iyi bir seçenektir. Bu programlar öğrencilerin liderlik yeteneklerini geliştirmek ve sorumluluk yüksek düzeyde için onları hazırlamak. Öğrenciler genellikle örgütsel teori, iş hukuku, finans, muhasebe ve ekonomi dahil, temel iş müfredat gözden başlar. Gelişmiş konular motive çalışanlar, çatışma çözümü ve kaynak tahsisi odaklanmak.

&nbsp

Mezunlar, karmaşık ve zorlu yönetsel roller liderlik sağlamak için gerekli becerileri ile donatılmıştır. Onlar sonuçlarını analiz ve tereddüt etmeden sorunlara yanıt için eğitilmiştir. Iş süreçlerini mevcut düzeni oluşturmanın yanı sıra, onlar tasarım ve yeni iş fonksiyonlarını uygulamak ve verimliliği artırmak mümkün. Öğrenciler ayrıca verimlilik ve kar artırmak için kullanılan mevcut iş araçları aşina.

&nbsp

İcra Yönetimi Master maliyeti öğrencileri katılmak isteyen kurum bağlıdır. Ücretleri ve ders hakkında ayrıntılı bilgi için, öğrencilerin ilgi duydukları üniversitelerin kabul departmanı başvurmalısınız.

&nbsp

Bu programlardan birini tamamladıktan sonra, mezunlar genellikle herhangi bir boyut firması bir yönetim rolüne adım hazırız. Onlar da mevcut kariyer yolu boyunca ilerlemek olabilir.Bu iş devlet projeleri yönetmek veya kar amacı gütmeyen kuruluşların fonksiyonlarını organize bulmak da mümkündür. Edinilen beceriler sanayi genelinde geçerli olmakla birlikte, bir öğrencinin belirli bir pazar odaklı kalmasını isteyebilirsiniz. Bazı mezunlar bağımsız çalışma ve danışman veya analist olarak iş bulmak için tercih.

&nbsp

Bu hemen mevcut tüm seçenekleri araştırma başlamak önemlidir. Bazı öğrenciler geleneksel sınıf ortamları tercih edebilir, ancak birçok çevrimiçi programları hala kaliteli bir eğitim sunuyoruz. Zamanlama veya coğrafi zorluklar olanlar için, uzaktan eğitim kariyer hızlandırmak için mükemmel bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • Yöneticilik Programları
  • Üst Yönetim
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı