Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk 2024

3 Yüksek Lisans programlar içinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk 2024

genel bakış

Sürdürülebilirlik, kalkınma ve nasıl uluslararası pazarda herkes ve gezegenimizin etkileyen en dünyada artan bilinciyle, Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusu hızla iş alanında önemli bir parçası haline gelmektedir. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Master veya KSS ile mezunları yüksek topluma geri vermeyi amaçlayan başarılı politikaları şirket ve kuruluşların tavsiye nitelikli ve böylece 'imajını bir şirket iyileştirmek vardır. KSS öğrencilerin yüksek lisans bugün 'ın şirketlerin karşılaştığı sosyal, etik ve çevresel sorular inceleyecek ve analitik konular, girişimler, sürücüler ve iş dünyasında uluslararası başarının anahtarı haline gelmiştir yanıtları değerlendirmek için öğreneceksiniz.

Usta Kurumsal Sosyal Sorumluluk programlarında tam zamanlı veya yarı zamanlı akademik program ve bazı dersler son bir yıldan iki yıla sınıf online alternatifler sunuyoruz.Başvuru bir lisans derecesine sahip olmalıdır. Reel sektör, iş dernekleri, danışmanlık, araştırma kuruluşları, akademik ve hükümet, Kurumsal Sosyal Sorumluluk bir Master ödüllendirici kariyer bulma mezunları ile profesyonel yerleşim etkileyici bir dizi için kapılarını açıyor.

Eğer Madrid akredite bir üniversite veya okul, Londra, Birmingham, Nottingham ya da İskoçya'da KSS programı Master hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sadece aşağı kaydırın ve bugün, daha fazla bilgi için tıklayın!

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı