Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Açık Hava Spor Eğitmenliği 2024

2 Yüksek Lisans programlar içinde Açık Hava Spor Eğitmenliği 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans, bir öğrencinin bir lisans tamamladıktan sonra genellikle bir ila üç yıllık bir çalışmayı gerektirir. Programlar profesyonel ya da araştırma odaklı olabilir. Bunlar neredeyse herhangi bir konuda mevcuttur.

Liderlikte Master Nedir? Bu yüksek öğrenim derecesi açık öğretim görevlileri ve macera arayanlar için liderlik becerileri öğretir. Öğrenciler açık hava deneyimlerini kolaylaştırmayı ve hayatta kalma becerilerini geliştirmeyi öğrenebilirler. Çoğu program, öğrencileri dışarıda, küçük gruplarla çalıştıkları, araştırma yapacakları ve sınıf tartışmalarına katılabilecek dersler sunmaktadır. Öğrenciler, tecrübeli eğitim teorisi ve felsefesi, liderlik ilkeleri ve uygulamaları, grup işleme ve kolaylaştırma, vahşi doğada tıp, çevreci yönetim ve etik dersleri alabilirler. Bu derece, her türden açık hava meraklılarını cezbetme eğilimindedir.

Bu programlardaki insanlar ilginç beceriler geliştirebilirler. Acil tıbbi durumları ele almak için onları sınırlı kaynakları kullanmaya hazırlayacak olan vahşi doğada tıpta uzmanlaşırlar. Öğrenciler ayrıca liderlik etmeyi ve dinlemeyi öğrenebilir.

Açık Liderlikte Master, yalnızca belirli üniversitelerde mevcuttur. Kurslar, programa bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu nedenle öğrenciler, maliyetler hakkında bilgi almak için seçtikleri okulla iletişime geçmeleri konusunda teşvik edilirler.

Dışarıdaki liderlik alanında yüksek lisans derecesine sahip birisi için heyecan verici fırsatlar var. Öğrenciler genellikle, açık hava macerasını çevreleyen bilginin vücuduna katkıda bulunmalarına izin veren değerli araştırma becerilerini öğrenirler. Niş program odaklı olmasına rağmen onları şaşırtıcı derecede geniş bir iş fırsatlarına hazırlayan benzersiz bir beceri kazanırlar. Mezunlar, kendilerini hayatta kalma eğitmeni, macera fotoğrafçısı ve yazar, doğal kaynak yöneticisi, dinlenme programcısı, eğlence müfettişi veya sınıf okulundaki açık hava programcısı gibi ilginç pozisyonlar için nitelikli bulabilirler.

Açık Alan Liderlikte Yüksek Lisans, seçkin üniversitelerde sunulan özel bir derece. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Parklar ve Rekreasyon yönetimi
  • Açık Hava Spor Eğitmenliği
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı