Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 83 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Konaklama 2023

83 Yüksek Lisans programlar içinde Konaklama 2023

genel bakış

Otelcilik müşterileri ile yakın bir çalışma ve çalışan bir grup önde gelen zevk öğrenciler için heyecan verici ve zorlu bir alan idealdir. Otelcilik programları Master konaklama sektöründe içinde bir liderlik rolü istihdam şanslarını artırmak istiyorum bir lisans derecesi olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Otelcilik programları Master kayıtlı öğrenciler tipik olarak Turizm gibi sektörün belli bir alanda, uzmanlaşmak, Uluslararası Otelcilik, Yönetim, Deneyim Tasarım, Hotel, Resort ve Spa Yönetimi veya Restoran Yönetimi.

Tam zamanlı, yarı zamanlı, çevrimiçi ya da uzaktan eğitim çalışma programı sunulan, Otelcilik öğrenciler Master of kendi akademik programda gerekli esneklik düzeyini seçebilirsiniz.Birkaç isim Avustralya, Belçika, Yunanistan, Japonya, İsviçre, Türkiye, İngiltere, ABD ya da Birleşik Arap Emirlikleri üniversiteler ve kurumlar, karşılaştıkları muhtemel sorunları çözmek için bağımsız analitik becerilerini kullanmak için eğitim öğrencilere kararlıyız iş bir kez Otelcilik çalışan.

Sadece bir dakika içinde bir web formu doldurarak aşağıda belirtilen dünya çapında özellikli okullardan herhangi irtibata geçebilirsiniz. Daha aşağıda listelenen Otelcilik programları herhangi bir Yüksek Lisans hakkında okuma ilgileniyorsanız, sadece daha fazla okumak için tıklayınız.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (83)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı