Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 17 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Afrika Çalışmaları 2023

17 Yüksek Lisans programlar içinde Afrika Çalışmaları 2023

overview

Usta düzeyindeki çalışmaları alanında yüksek ustalık düzeyi gösteren, mesleki uygulama belirli bir konu ya da alanda araştırma uzman barındırır. Program uzunlukları çalışmanın alana bağlı olarak, bir ila iki yıl arasında değişir.

Afrika Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? Program saha çalışması ile sınıf çalışmaları birleştirerek çalışmanın son derece odaklanmış ve zorlu seyir izleyebilir için hazırlar. Öğrenciler özel çıkarları yönelik sınır ötesi ve disiplinlerarası programlar tasarlamak için birden fazla seçenek var. Kurs Karşılaştırmalı eğitim, araştırma yöntemleri, gelişmekte olan ülkelerde kentleşme, Kuzey Afrika'daki kültürlülüğün, Afrika siyaseti ve küresel Afrika çalışmalara giriş içerebilir.

Afrikalı çalışmalar master derecesini elde faydaları öğrencilerin kişisel ve mesleki hayatlarını yarar öğrenme becerilerini içerir.Onlar sorun ekipleri ile çalışmalarını çözmek iletişim, düzenlemek öğrenmek, kendini yönetmek ve Afrika, Kuzey Amerika ve Avrupa'nın çeşitli ülkeleri arasındaki ilişki.

Program uzunlukları okuldan okula değiştiğinden, maliyetlerin geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Öğrenciler ilgilerini çeken ve belirli ücret beklentilerini talep bireysel kurumları başvurmaları konusunda teşvik edilmektedir.

Bu programın mezunları genellikle insan kaynakları, politika, yayıncılık, eğitim, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, hukuk, tıp, iletişim ve haber medya gibi çeşitli sektörlerde pazarlanabilir kariyer fırsatları bulmak. Kültürel danışman, saha servis ajanı, insan hakları aktivisti, avukat, lobici de dahil olmak üzere kariyer seçimleri ve iş, geniş bir yelpazede için kapıyı açar, Birleşmiş Milletler büyükelçisi, göç danışmanı, çokkültürlülük irtibat görevlisi, kar amacı gütmeyen vakıf yöneticisi, gazeteci, toplum sosyal yönetmeni ve yabancı muhabir.

Birçok online seçenekleri üniversiteye sınırlı erişime sahip uzak bölgelerde aday öğrenciler için yararlı olan bu program için mevcuttur. Aynı zamanda daha kolay bugünün yetişkin öğrenciler uzaktan eğitim modülleri ile derslere kayıt için yapar. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Afrika Çalışmaları
fields_of_study
  • Sosyal Bilimler (17)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format