Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Beşeri Bilimler
 • Edebiyat
 • Amerikan Edebiyatı
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

3 Yüksek Lisans programlar içinde Amerikan Edebiyatı 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Amerikan Edebiyatı

  Usta düzeyindeki çalışmaları mezunları, belirli bir alandaki bilgilerini ilerletmek ya da kendi kariyerlerini ilerletmek için hazırlamak belirli bir konuya odaklanmış bir lisansüstü çalışma programının tamamlanmasını içerir. Programlar genellikle iki yıl bir son.

  Sen, Amerikan Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir merak ediyor olabilirsiniz? Bu eğitim fırsatı İngilizce çalışmaların her alanda kapsamlı eğitim vermektedir. Kurs dilbilim, filoloji, edebiyat kuramı, eleştiri tarihi, başlıca edebi akımlar, bireysel yazarlar, kurgu, oyun yazarlığı, Ortaçağ İngiltere'de dil ve kimlik, edebiyat, retorik ve kompozisyon, çağdaş yazarlar, dilbilgisi ve stil Sosyolojisi sunulabilir yazarlar ve tarihi dönemleri.

  Amerikan edebiyatı öğrencileri edebiyat gelişmiş anlama, yazma yetkinlikler ve takım da dahil olmak üzere çok değerli beceriler, çeşitli kazanır.Öğrenciler ayrıca edebi analiz, eleştiri ve araştırma son gelişmeler temeli çok sağlam gelişir.

  Amerikan edebiyatında Programlar uluslararası çekiciliği vardır. Hiçbir iki program aynı olduğundan, ancak, aralarında maliyeti değişecektir. Bu nedenle, aday öğrenciler maliyet beklenti ayrıntıları almak için onları ilgi olanları başvurmalısınız.

  Bir Amerikan edebiyatı yüksek lisans çeşitlidir istihdam olanaklarına yol açabilir. Bir doktora girdiği için doğal bir parça sunuyor Program, hem de iş pozisyonları bir dizi. sanatsal sanayileri bugün 'ın ekonomisinin giderek temel bileşenleridir ve bu derece profesör, öğretmenler, yazarlar, yayıncılar, gazeteciler ve pazarlama yöneticileri olarak sanat, gazetecilik ve edebiyat disiplinleri geniş bir yelpazede iş doğru eşsiz bir yoldur.

  Üniversiteler uzaktan eğitim platformları üzerinden aktif çalışan profesyonellerin ihtiyaçları için kolay ve basit kayıt yapmak yetişkin öğrenciler için daha fazla seçenek sunuyoruz. Çevrimiçi sınıflar dünyanın herhangi bir yerindeki öğrenciler için kolaylık ve esneklik sağlar. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.