Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Animasyon 2023

24 Yüksek Lisans programlar içinde Animasyon 2023

genel bakış

Yüksek lisans öğrencinin programına bağlı olarak tamamlanması yaklaşık 2-3 yıl alır. Bu, genellikle dört yıllık lisans programının bitmesinden sonra alınan iki yıllık bir derecesidir. Bu derece, kendi alanlarında yüksek rütbeli kariyer için umut öğrencileri için genellikle iyi bir seçimdir.

Animasyonda Usta Nedir? Dijital medya yayılırken, animasyon özelliklerinde bir artış eğilimi dünyaya yayılmaya başlamıştır. Birçok reklam, film ve televizyon şovu, bir şekilde animasyona güvenir. Yüksek lisans dersleri genellikle lisans derslerinden daha yoğundur ve tamamlanmadan önce bir portföy oluşturmayı veya bir tezi yazmayı gerektirebilir. Konular, animasyon geçmişi ve sanat eleştirisinden hareketli çizime, 3 boyutlu karikatür karakter animasyonuna ve çevre gelişimine kadar her şeyi içerebilir.

Yüksek lisans derecesini bitirmek, öğrencilerin iletişim becerilerini arttırmanıza yardımcı olabilir; bu, öğrencilerin kreasyonlarına ileti uygularken yararlı olur. Buna ek olarak, öğrenciler eleştirel düşünme becerilerini ve problem çözme becerisini hızlı bir şekilde öğrenirler ve bu da yaygın olarak hızlı tempolu bir ortamda başarıya neden olabilir.

Bu gün ve yaşta, uygun bir araştırma yapmadan bir okulun maliyetinin ne kadar olacağını tahmin etmek zor olabilir. Öğrenciler, her okula, ne kadar süreyle devam ettikleri ve okulun bulunduğu yeri de içeren çeşitli faktörlerden dolayı farklı fiyatlandıklarını anlamalıdır.

Bir yüksek lisans mezunlarını animasyon konusunda uzman olmak için hazırlayabilir ve kariyerlerini ilerletebilir olduğundan, Animasyonda Usta ile çeşitli istihdam olanakları bulunmaktadır. Bir kişi bir storyboard sanatçısı, konsept sanatçısı ya da karakter tasarımcısı olabilir. Bu animatörler sıklıkla filmler ve televizyon şovlarında kullanılan kavramları ortaya çıkarır. Üretim asistanı da bu havuzdan sıklıkla seçilir.

Animasyon alanında Yüksek Lisans çeşitli yerel kolejlerde alınabilir. Bununla birlikte, öğrenciler kampüste vakit geçirmekten veya yoğun bir programa sahip olmak istemiyorsa, animasyon için çevrimiçi sınıflar mevcut olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • Güzel Sanatlar
  • Animasyon
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (24)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı