Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Asya İş Dünyası 2023

5 Yüksek Lisans programlar içinde Asya İş Dünyası 2023

genel bakış

Yüksek lisans derecesi elde etmek, öğrencilere, kariyerlerini uzmanlaşmış alanlarda genişletme becerileri ve bilgisi ile ilerleme fırsatı sağlar. Bir programın tamamlanması genellikle bir ila iki yıllık bir çalışmayı gerektirir.

Asya İşlerinde Master Nedir? Bu programlar, uluslararası ve Asya pazarlarında bir iş kariyer için gerekli yönetim, idari ve stratejik becerileri üzerine inşa eder. Öğrenciler küresel ekonomilerin temel çalışmaları, başlangıç ​​yönetimi, uluslararası kanunlar, finans ve insan kaynakları yönetimi üzerine odaklanan kursları seçebilirler. Asya ticareti çalışmaları kapsamında yoğun kültürel yönetim, Asya ülkeleri kültürü, bölgesel meseleler, dijital pazarlama, sosyal medya, lojistik, iş hukuku ve Pasifik Asya yönetimi konuları yoğunlaştı. Öğrenciler ayrıca dil kurslarına ve staj programlarına kaydolma fırsatına da sahip olabilirler.

Asya'daki bir işi tamamlamak, öğrencilere geniş bir yelpazede faydalı beceriler kazandırabilir. Araştırma yöntemlerini öğrenmek, sosyal ve politik sistemleri küresel ölçekte güçlü bir şekilde anlamak ve diğer iş adamlarıyla iletişim kurmada yeterli olmak, mezunlara ödüllendirici kariyer bulma konusunda yardımcı olabilecek güçlü yetenekleridir.

Bir programın alınma maliyeti kurum ve ders seçimine bağlı olarak değişebilir. Belirli bir programla ilgilenen aday öğrenciler, maliyetler, ön koşullar ve diğer gereksinimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için belirli okullara başvurmalıdır.

Asya İşletmeciliği Yüksek Lisans programı, öğrencilere Asya bölgeleri ve pek çok olası uluslararası kariyer yolları konusunda uzman bilgi sunmaktadır. Mezun olunca, bireyler tercüman, finansal danışman, iş analisti, işletme danışmanı, lobici, araştırmacı, halkla ilişkiler uzmanı, satış müdürü, pazarlama uzmanı, diplomat, yabancı muhabir, topluluk ilişkileri çalışanları, uluslararası ilişkiler görevlileri ve Asya pazarlarında kalkınma direktörleri.

Sınırlı erişime sahip veya meşgul olan öğrenciler, yarı zamanlı ve çevrimiçi ders seçeneklerini bulabilir. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Uluslararası İş Hayatı
  • Asya İş Dünyası
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı