Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Moda
 • Aksesuar Tasarımı
 • Ayakkabı Tasarımı
Çalışma alanları
 • Moda (5)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

5 Yüksek Lisans programlar içinde Ayakkabı Tasarımı 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Ayakkabı Tasarımı

  Bir master derecesi öğrenciler belirli bir konu alanında bilgi sahibi olabilir benzersiz bir okul fırsattır. Çoğu öğrenci lisans eğitimini tamamladıktan sonra program bu tip kayıt. Dünyada sunulan birkaç farklı dersler vardır.

  Ayakkabı Tasarım Master nedir? Bu ayakkabı hakkında daha fazla bilgi kazanmak isteyen moda fikirli öğrenciler için özel bir programdır. Bazı programlar da çanta ve aksesuar tasarımı konusunda öğretmek. Bu ürünler genellikle moda dünyasında el-ele gidin, böylece her iki konu alanlarında bir geçmişe sahip genellikle faydalıdır. Çoğu program öğrencilerin ayakkabı tarihinin eğitim, ayakkabı tasarımı ile ilgili teknoloji ve gelişim farklı aşamalarında sağlamak. Eğitim bu tür ilgilenen öğrenciler genellikle kampüs dersleri almak.

  Ileri düzeyde ayakkabı okuyan birçok yararları vardır.Bireyler onları moda sektöründe daha başarılı yardımcı olmak için özel becerileri kazanabilirler. Buna ek olarak, ayakkabı son derece popüler. Bu nedenle, arka plan bu tip insanlar genellikle iş için daha fazla fırsat var.

  Öğrenciler yüksek lisans derecesi elde edebilirsiniz dünya genelinde üniversiteler vardır. Bu ileri derecede maliyeti belirli bir program ve okul bağlıdır. Daha fazla detay kayıt kabul bürosu ile tipik mevcuttur.

  Ayakkabı Tasarım Master ile mezun kişiler moda endüstrisinde çok fırsat var. Bazı insanlar tasarımcıları olmaya devam. Onlar ayakkabı ve çanta kendi çizgi oluşturmak. Diğerleri markaları veya üreticileri için tasarım veya ürün geliştirme çalışması. Birikiminiz ve ilgi bağlı olarak, bazı merchandising ve ayakkabı görsel yönleri üzerinde çalışmak için tercih edebilirsiniz. Diğerleri ürünün geliştirilmesi ve lojistik kesinlikle odak olabilir.

  Eğer yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir yüksek lisans programı bulmak için çevrimiçi bakabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.