Keystone logo

38 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Beden Eğitimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • Beden Eğitimi
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Beden Eğitimi

Yüksek lisans derecesi, öğrencilerin lisansüstü programının bir parçası olarak yıllarca çalıştıkları bir onurdur. Bu derece, alanlarında çalışması veya doktora derecesi alabilmesi için yeterlidir.

Beden Eğitimi Yüksek Lisesi Nedir? Bu, öğrencilere beden eğitimi eğitmeni olarak çalışmak için ihtiyaç duydukları becerileri kazandıran bir derecedir. Bu programa kayıtlı olanlar, sağlık ve fiziksel uygunluk konusunda kapsamlı bir bilgi birikimi ve okullarda başarılı atletizm programlarını nasıl uygulayacaklarını mezun bulmayı umabilir. Bu programdaki kurs psikolojisi, spor teorisi, anatomi, kardiyovasküler bilim ve atletizm müfredatını ve talimatı içerebilir.

Beden eğitimi alanında yüksek lisans derecesi mezunlarını iyi gelişmiş koçluk, ekip çalışması ve halka açık konuşma becerileri ile donatabilir. Bu beceriler mezuniyet sonrası mezuniyet sonrası ödüllendirici bir kariyer elde etmenize yardımcı olabilir.

Beden eğitimi alanında yüksek lisans için toplam program maliyeti, öğrencinin tam zamanlı çalışmayı ve okulun bulunduğu yeri seçmesine bağlıdır. Öğrencilerin, daha fazla bilgi için veya sorularıyla, aday okullarına başvurmaları önerilir.

Mezun olduktan sonra derece kazandıktan sonra, her sınıfın okullarında öğretmen olarak ödül kazanan iş olanakları bulabilirler. Ayrıca, kişisel antrenör, spor salonu sahibi ve operatörü, spor antrenörü veya etkinlik direktörü olarak çalışabilirler. Çocuklarla çalışmak cazip değilse, mezunlar sağlık kulüplerinde, kaplıcalarda, kolejlerde veya yaşlılarla egzersiz faaliyetlerini koordine etmeye yardımcı olan bir iş bulabilirler. Kazançlarını en üst düzeye çıkarmak isteyenler, yüksek öğrenim gören veya serbest çalışan bir danışman veya eğitmen olarak çalışarak bunu yapabilir.

Online master'ın beden eğitimi programları dünyanın dört bir yanındaki okullarda bulunabilir. Bu programlar, geleneksel bir üniversite programına dahil olmayanlar için iyidir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.