Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 96 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Bilgi işlem 2023

96 Yüksek Lisans programlar içinde Bilgi işlem 2023

genel bakış

Bireyler yüksek lisans eğitimine başladıklarında genellikle bir ila üç yılını okula götürmeyi bekleyebilirler. Öğrenciler genellikle mezun olmadan önce bir araştırma projesi veya tezi tamamlarlar. Bir yüksek lisans derecesinden elde edilen bilgi ve beceriler, bir kişiyi daha yüksek ücretli bir kariyer için veya bir doktora programına kabul için hazırlar.

Bir lisans derecesine sahip bir kişi, Hesaplamada Yüksek Lisans nedir diye merak edebilir. Bu tür program, dijital sistemlerin rolü ve organizasyonlar içindeki yönetimiyle ilgili kritik bilgi sağlar. Hesaplama ve programlama dilleri ileri düzeyde geliştirilecektir. Kurs bilgi teknolojisi proje konuları, veritabanı yönetimi konuları, etik, dijital yenilik, araştırma ve insan / bilgisayar arayüzü içerir. Eğitmenler sıklıkla teorilerin sahadaki pratik uygulamalarına odaklanırlar.

Bir bilgisayar master'ı tamamlayan bir öğrenci, potansiyel kariyerlerle doğrudan bağlantılı olan gelişmiş bir bilgi seviyesine ulaşır. Problem çözme becerileri ve yönetim teknikleri, öğrencileri idari kapasitelerdeki roller için hazırlar.

Bilgiişlem, küresel bir alandır ve gelişmiş kurslar neredeyse dünyanın herhangi bir yerinde mevcuttur. Bu, bir masraf listesi aşağı kaydırın veya ortalama bir maliyet tahmin etmeyi zorlaştırır. Hangi programın eğitim hedefini karşıladığını belirledikten sonra, bir kişi mezun olabilmek için gerekli finansal tutarı kabaca tahmin edebilir.

Yazılım geliştiricileri ve mühendisleri olarak pozisyonlar şu anda tüm dünyada mevcuttur. Devlet kurumları, askeri operasyonlar, kamu ve özel kuruluşlar ve üniversiteler, yazılım, donanım ve dijital teknolojilerin tasarım ve geliştirilmesini kolaylaştırmak için çalışanlar tarafından gelişmiş bilgisayar kullanılmasını gerektirir. Bir mezun kuantum bilgisayar alanında istihdam edilebilir veya bir araştırma mühendisi, BT yöneticisi veya iş analisti olarak bir kariyer tercih edebilir.

Bazı öğrenciler fiziksel bir yerde bir üniversiteye katılmayı tercih ederken, bazıları çevrimiçi derslerin esnekliğini gerektirir. Müfredatlar çeşitli eğitim hedeflerini karşılamak için mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgi işlem
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (96)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı