Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 145 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Bilgisayar Mühendisliği 2024

145 Yüksek Lisans programlar içinde Bilgisayar Mühendisliği 2024

genel bakış

Bilgisayar Mühendisliği yeni bilgisayar sistemleri geliştirmek Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri akademik disiplinler birleştirir. Bilgisayar Mühendisliği mezunları Master yeni bir bilgisayar bileşenlerini geliştirmek veya mevcut tasarımları geliştirmek için bilgisayar donanım ve yazılım anlayışlarını birleştirir. Dünya çapında üniversite ve akademik kurumlarda sunulan, Bilgisayar Mühendisliği programları Master tasarım, geliştirme, araştırma ve bilgisayar donanım ve yazılım test son derece değerli, kazançlı kariyer için mezun hazırlamak.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerine Yüksek Lisans Sağlık Systems Robotik, Kablosuz Ağlar için Entegre Devreler ve çok daha fazlası, disiplinin farklı uzmanlık alanlarında uzmanlaşmak için fırsat var. Bilgisayar Mühendisliği programı Master Başvuru sahiplerinin, ilgili konuda bir lisans 's derecesine sahip olmalıdır.Çeşitli çalışma modları üzerinden sunulan, Bilgisayar Mühendisliği programları Master yarı zamanlı, tam zamanlı, çevrimiçi ya da uzaktan eğitim yoluyla alınabilir. Öğrencilerin Bilgisayar Mühendisliği belirli bir alanında onların derinlemesine, teknik anlayış geliştirmek için bireysel veya grup projeyi tamamlamak, neyin iki yıl, bir tez projesi ile genellikle sonuçlanan Bilgisayar Mühendisliği programları Master hakkında genellikle kalıcı.

Eğer Azerbaycan, Çin, Estonya, Hollanda, Türkiye, ABD, ya da dünya çapında birçok diğer ülkelerde Bilgisayar Mühendisliği programı yüksek lisans için geçerli nasıl hakkında daha fazla bilgi için, aşağı kaydırın ve bugün daha fazla bilgi için tıklayın!

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgisayar Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (145)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı