Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Bilgisayar Bilimi
 • Bilgisayar Mimarisi
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (10)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

10 Yüksek Lisans programlar içinde Bilgisayar Mimarisi 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Bilgisayar Mimarisi

  Yüksek lisans arayan öğrenciler genellikle daha iyi kariyer seçeneklerine yol açabilecek yüksek hedeflere sahiptir. Lisans eğitiminden sonra, yüksek lisans öğrencileri genellikle ciddi veya motive olmuş öğrenciler tarafından takip edilir ve tamamlanması bir ila iki yıl sürebilir.

  Bilgisayar Mimarisinde Yüksek Lisans Nedir? Kuramsal bilgi ve somut becerilere yönelik dengeli bir yaklaşımla, bu derece genellikle bilgisayar mühendisliği ve bilgisayar bilimi ilgi alanlarına sahip öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler genellikle bilgisayar donanımı, bilgisayar mimarisi ve programlama öğreniminde titiz bir programı takip eder. Bunlar, ağ tasarımı, hesaplama teorisi ve bilgisayar sistemleri programlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir çalışma planını izliyorlar.

  Bu öğrenciler genellikle teknolojik açıdan ustaca ve iyi organize olmuşlardır. Mimarlık ve teknolojideki geçmişi, onlara, mesleki alanda değer verilen tüm becerileri, yaratıcı bir şekilde problem çözmeye ve çok alanlarda eleştirel düşünmelerini sağlayabilir.

  Bilgisayar mimarisinde yüksek lisans yapmanın maliyetinin her yerde aynı olmadığını unutmayın. Kurumlar genellikle kendi ücretlerini belirler ve birbirlerinden çılgınca değişebilirler. Okulları ayrı ayrı fiyatlarla araştırmak en iyisidir.

  BT endüstrisi genelde bilgisayar mimarisinde geçmişe sahip olanlar için açıktır. Öğrencilerin doğruya çektiği temel mesleklerden biri, bir bilgisayar sistemleri mühendisi. Derecesi ile öğrendim becerileri genellikle mezunları entegre yazılım tasarımı ve bilgisayar sistemleri mühendisleri uğraşmak zorunda teknik sorunları çözmek için yardımcı olur. Ayrıca, bir ağ mimarı veya ağ iletişim yöneticisi olarak iş bulabilirler. Lisansüstü dereceden sahipler için, şirketler için ağ ortamlarını denetleyen bir sistem yöneticisi gibi yüksek rütbeli meslekler genellikle ulaşmak için ulaşılabilir hedeflerdir.

  Günümüzde, fiziksel olarak kampüste çevrimiçi olarak bir dizi çalışma tamamlanabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.