Keystone logo

21 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Bilgisayar Simülasyonu 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgisayar Simülasyonu
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Bilgisayar Simülasyonu

Yüksek lisans derecesi, son derece uzmanlaşmış bir alanda ileri düzeyde eğitim gören bir derstir. Genellikle lisans eğitimi bittikten sonra başlar, tamamlanması genelde bir ila üç yıl alır.

Bilgisayar Simülasyonunda Usta Nedir? Bilgisayar simülasyonu, geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan ileri teknoloji ürünü bir endüstridir. Analistler simülasyon yoluyla ayrıntılı sanal sistemler oluşturur ve bunların nasıl performans gösterdiğini incelerler. Bilgisayar simülasyonu, iklim çalışmaları, akışkan dinamikleri ve malzeme çalışmaları da dahil olmak üzere birçok alanda uygulanabilir. Bir öğrencinin nerede konsantre olmayı seçtiğine bağlı olarak, atmosferik fizik, teorik kimya veya materyal bilimlerinde ileri çalışmalar yapabilir. Bilgisayar simülasyonu dersleri, bilgi işlem, paralel hesaplama ve paralel algoritmalar üzerine odaklanmaktadır.

Öğrenciler, Bilgisayar Simülasyonunda Usta'dan çeşitli şekillerde yararlanabilirler. Sıklıkla değişen bir alanda kariyer yapmalarına yardımcı olarak yenilikçi bir tutum geliştireceklerdir. Ayrıca, halihazırda kurulmuş bir kariyer için daha modern teknikler öğrenebilirler.

Herhangi bir yüksek lisans derecesinin maliyeti, üniversitenin veya kolejin derece kazandığı yerden ve derece tamamlamak için gereken süre kadar etkilenecektir. İlgilendiğiniz her kolej bir derecenin maliyeti hakkında özel bilgi sağlayabilecektir.

Bilgisayar simülasyonu alanı yüksek talep ve yüksek lisans öğrencileri ile bir dizi kariyer yapabilecektir. Özel sektör ve birçok hükümet simülasyon uzmanları kiralamaktadır. Pozisyonlar arasında havaalanı planlamacısı, bankacılık analisti, endüstri mühendisi, simülasyon mühendisi, ürün tasarımcısı ve sistem mühendisleri bulunmaktadır. Birçok analist, üzerinde çalıştıkları işler içinde daha iyi bir anlayış kazanmak için zamanlarının çoğunu zaman harcayarak modellendirebilir ve modifiye eder. Çok çeşitli mesleki uygulamalar, öğrencilerin bilgisayar simülasyon becerilerini zaten bir kariyer yolu ile zaten geliştirdikleri anlamına gelir.

Birçok üniversite, bilgisayar simülasyonunun geniş alanının bir parçası olan bir dizi program sunar. Bilgisayar simülasyonunda ilgi alanınıza uygun bir Yüksek Lisans bulmak istiyorsanız, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun başvuru merkezine başvurun.