Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • İnşaat
 • Yapı Hizmetleri
Çalışma alanları
 • İnşaat (25)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

25 Yüksek Lisans programlar içinde Yapı Hizmetleri 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Yapı Hizmetleri

  Bir yüksek lisans genellikle lisans kurs tamamlandıktan sonra kazanılır. bazı programlar tamamlamak için bir yıl ya da daha az almak, ancak bu son derece özel çalışmalar genellikle, bir kaç yıl içinde tamamlanabilir.

  Bina Hizmetleri Master nedir? hizmetleri Bina elektrik ve mekanik mühendisliği ve halk sağlığı elemanlarını kapsayan geniş bir alandır. öğrenciler genellikle tasarım, malzeme kaynak veya proje yönetimi gibi konular arasından odak alanı seçecektir böylece master dereceleri, genellikle büyük oranda uzmanlık bulunmaktadır. Dersler yangın algılama ve önleme, yıldırımdan korunma ve elektrik temini ve dağıtımını içerebilir. Öğrenciler yeni yapıların inşası için kullanılabilir güncel binaları ve yöntemleri geliştirmek için nasıl öğreneceksiniz.

  Bir master derecesini elde zaman deneyimli faydaları çok sayıda öğrenci tarafından zevk vardır. Öğrenciler işyerinde uygulanabilir becerileri çeşitli öğreneceksiniz.Bu nedenle derece derece pratik elemanlarının bu kazançlı işe yol açabilir.

  Bina içinde bir Master maliyeti size derecesi ve veren kurumun türünü kazanmak nerede bağlıdır. Bir master tipik olarak etkileyen maliyetlerin kısa bir miktarda, elde edilebilir. Her program maliyetleri değişen var, bu yüzden daha fazla bilgi için doğrudan okulla irtibata olacaktır.

  Isıtma, havalandırma ve klima, elektrik teknolojisi ve inşaat Yapı Hizmetleri Master kazandık öğrenciler için fırsatlara sahip olabilecek tüm endüstriler vardır. Bu alanlar içinde Kariyer genellikle kazançlı ve ilerlemesi için bir fırsat sunuyoruz; bazıları da uluslararası seyahat şansı içerecektir. Bazı işler nezaret yapı inşaat, tasarım ve elektrik sistemlerinin geliştirilmesi ve inşası için enerji tasarrufu yöntemlerini içerebilir.

  Eğer kariyerinizi ilerletmek ve alan hakkında heyecan verici bilgiler öğrenmek, bugün online yüksek lisans programına başvurabilmek için hazırsanız. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.