Keystone logo

56 Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Biobilişim 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yaşam Bilimleri
 • Biobilişim
Çalışma alanları
 • Yaşam Bilimleri (56)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Biobilişim

  Genellikle kısa bir süre üniversiteden mezun olduktan sonra yapılan bir usta 'ın lisans öğrencileri eğitimlerini ilerletmek ve kendi seçtikleri alanda değerli kariyer becerileri kazanmak için izin verir çalışmanın bir yoludur. Bir bağlı 'ın kariyer hedefleri, bir ana ' ın derecesi belirli bir alanda bilgi ve deneyim yüksek seviyede gösteren için gerekli olabilir.

  &nbsp

  Biyoinformatik bir Usta nedir? Biyoinformatik birçok farklı disiplinlerden, özellikle biyoloji, matematik ve mühendislik kesişimidir. Bu alanda genel amacı biyolojik verileri harita ve yorumlamak amacıyla bilgisayar ve istatistiksel modeller kullanılmasıdır. Her program benzersiz, ancak hepsi başarılı araştırmacıları ve bilim adamları üretmek istiyoruz. Bunun bir sonucu olarak, kurs genellikle laboratuvar deneyim ve yoğun biyolojik çalışmasında adil bir miktarda içerir. Bir biyoinformatik programına kayıt yaptıran ilgilenen öğrenciler birçok okul önkoşul derslerin uzun bir liste var farkında olmalıdır.

  &nbsp

  Biyoinformatik bir Usta nedeniyle müfredat içeren uzmanlık yüksek düzeyde bir avantaj derecesidir. Öğrenciler alanında uzman olarak mezun ve tam derecesi olmadan mümkün olmazdı kariyerlerine başlamak için hazırız. Nitekim, biyolojik araştırma alanı içinde birçok meslek için, bir ana 'ın derecesi kesinlikle gereklidir.

  &nbsp

  O biyoinformatik gelince, programlar maliyet büyük ölçüde değişebilir. Bireysel bazda okulları iletişime geçerek, öğrencilerin tüm sorulara kayıt ücretleri ve kayıt masrafları ile ilgili cevap olabilir.

  &nbsp

  Bir ana 'ın biyoinformatik mezunu kariyer açısından kendi derecesini uygulayabilirsiniz hangi sayısız yolu vardır. Araştırma biyologlar, Biyomühendis ve operasyon araştırmacı olarak gelişmek kadar çoğu program ayarlanmış edilmesini içeren bu çeşitli müfredat ve laboratuar deneyimi mezunları.Farklı programlar genellikle öğrencilerin bu tür ağlar analizi ve genetik olarak çalışmanın onun birçok alanda, biri odaklanmak için biyoinformatik içinde uzmanlaşmak için izin verir. Bu şekilde derecesini odak seçerek, bir öğrenci biyoinformatik bu özel dalı özgüdür, ve böylece o bölgede bir kariyer için sağlam bir temel oluşturur değerli bilgi ve deneyim kazanır.

  &nbsp

  Mevcut Biyoinformatik programlarında birçok Lisans hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler, dünya çapında okulların bizim veritabanı üzerinden arama yaparak başlayabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.