Keystone logo

156 Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Biyoteknoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Bilimleri
  • Biyoteknoloji
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (156)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Biyoteknoloji

Biyoteknoloji ve Biyoinformatik Biyoloji, Kimya, Bilişim ve Mühendislik alanında yapılan devrimler sonucu olarak bilim dünyasında ortaya çıkan çalışmanın iki en üst seviye alanlar. Her iki konuyu Biyoloji uygulanan dalları olarak kabul edilir. Biyoteknoloji ve Biyoinformatik, bu eski ve saygın bilim alanında yardım zaman ayak uydurmak ve çağdaş dünyanın rekabetçi kalır.

Biyoteknoloji çalışmalar yaşayan organizmalar ve biyoproseslerde teknoloji kullanımı, mühendislik, tıp, tarım ve genetiği değiştirilmiş gıda, gen tedavisi yürütmek için kullanılan ciddi modern cihazlar için bioproducts her türlü sonuç. Öte yandan Biyoinformatik moleküler biyoloji, istatistik ve bilgisayar bilimleri alanında uygulayarak daha bağlı. Orada veri miktarını geometrik büyür ve bu işlem için yeterli teknolojiye sahip gerekli olduğundan Biyoinformatik çağdaş ve moleküler biyolojik araştırmalar için son derece önemlidir. Biyoinformatik yöntemler DNA ve protein örneklerinin yanı sıra, genetik ve moleküler modelleme çalışması için haritalama ve analiz etmek için yaygın olarak kullanılır. Biyoteknoloji ve Biyoinformatik onları kendi köklü geliştirme, araştırma, yeni yöntemleri ile serinletici, geleneksel çalışma alanları büyük bir iyilik yapmak.

Bulmak dışarı aşağıdaki linklerden Biyoteknoloji ve Biyoinformatik çeşitli yüksek lisans programları hakkında. "İstek ücretsiz bilgi" formu göndermek için okuldaki ilgili kişiyle temas halinde gelir ve belirli bir program hakkında daha fazla bilgi almak için tereddüt etmeyin!