Keystone logo

35 Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Bahçe Bitkileri Bitki Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Bilimleri
  • Bahçe Bitkileri
  • Bitki Bilimleri
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (35)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Bahçe Bitkileri Bitki Bilimleri

Lisans derecesini aldıktan sonra eğitimlerini genişletmek isteyen öğrenciler için, bir yüksek lisans sonraki mantıklı adım. Bitki Bilimleri Bir Usta mahsul ve bitkisel üretim, hem de tarım sistemleri üzerinde duruluyor.

Sen merak ediyor olabilirsiniz, Bitki Bilimleri alanında yüksek lisans nedir? Bu program bitkisel üretim ve yenilenebilir kaynaklar, ilaç ve gıda üretimi için sürdürülebilir sistemler geliştirme konusunda öğrencilere öğretir. Öğrenciler bitki ıslahı, bitki patolojisi ve tarımsal ekoloji ve nasıl gıda ve gıda dışı uygulamalar için sağlıklı örnekleri sağlamak için bu entegre ilkelerini öğrenecekler. Öğrenciler, ekin bilimi, sera bahçecilik, doğal kaynak yönetimi, bitki ıslahı ve genetik kaynakların ve bitki entomoloji ve patoloji gibi alanlarda uzmanlaşmak seçebilirsiniz.

Bir üniversitede eğitim uzmanları Çünkü, Bitki Bilimleri Master kazanç en büyük yararlarından biri istihdam yüksek olmasıdır, ve çok sayıda öğrenci iş mezun bile önce sunduğu alırsınız. öğrenilen araştırma ve analitik becerileri birçok alanda yararlıdır ve öğrenciler çevrenin daha iyi bakmak için öğrenirler.

Onların master derecesini elde ilgilenen öğrenciler için, hem ulusal hem de uluslararası mevcut programları vardır. maliyetleri biraz dalgalanma yani süresi ve özel programlar, okuldan okula değişmektedir. Bu programı tamamlamak için maliyetin ne olacağını seçtiğiniz okula isteyin.

Bitki Bilimleri Master ile mezun olanlar, birçok kariyer umutları var. Araştırma içine gitmek isteyenler genellikle araştırma enstitüleri, üniversiteler, ve tarım veya bitki ıslahı şirketleri istihdam edilmektedir.Diğer kariyer hükümet ve tarım örgütleri politika, yönetim, danışmanlık ve iletişim olabilir.

Herkesin programları çok farklı olduğundan, birçok okul online sınıflar sunarak daha esnek programlar izin vardır. Diğerleri bir online seçenek olarak tüm master programı sunabilir Bazı programlar, çevrimiçi özel dersler olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.