Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Bulut Bilişim 2023

24 Yüksek Lisans programlar içinde Bulut Bilişim 2023

overview

Yüksek Lisans programları, öğrencilerin belirli bir konuyla ilgili bilgilerini derinleştirebilecekleri ve belirli alanlarda uzmanlaşabilecekleri bir cadde sunmaktadır. Daha yüksek bir eğitim seviyesi olduğu için, bir yüksek lisans derecesi tek başına lisans derecelerine göre daha fazla iş imkânı açar.

Cloud Computing'de Usta Nedir? Cloud Computing'de Master öğrenen öğrenciler, teknoloji, işletme yönetimi, veri analizi, bilgisayar programlama, matematik ve daha fazlasını okurlar. Öğrenciler mobil hizmetler, veri analitiği, veri yoğun bilgisayar, bilgi yönetimi ve bulut altyapısı gibi uzmanlık alanlarını seçebilirler. Bazı üniversiteler öğrencilerin bir yüksek lisans tezini de tamamlamasını ister. Bu yoğun programlar genellikle yaklaşık iki yıllık tam zamanlı çalışma gerektirir.

Bulut Bilişim alanında Yüksek Lisans yapmış olan mezunlar, genellikle dünyanın her zamankinden daha fazla dijitalleştiği için değerli olabilecek mükemmel bilgisayar programlama becerilerine sahip olurlar. Ayrıca, bu öğrenciler bir işletme ortamında nasıl bir grup insanı yönetebileceklerini ve büyük miktarda veriyi nasıl yorumlayacaklarını öğrenebilirler.

Kayıt yaptırmadan önce bir programın maliyetini belirlemek isteyen öğrenciler, düşünebilecekleri üniversitelere başvurmalıdır. Her okul kredisi başına farklı öğretim ücretlerine sahiptir ve program için çeşitli kredi saatleri gerektirir. Ayrıca, kolejler yerel ve uluslararası öğrenciler için farklı fiyatlar talep edebilir.

Cloud Computing'de yüksek lisans kazananlara seçtikleri çok sayıda kariyer seçeneği olabilir. Örneğin, birçoğu bilgisayar mühendisleri ve programcıları olmaya devam ediyor. Bu profesyoneller, insanların hayatlarını geliştirmek için kullandığı programları yaratmaktadır. Bu yüksek lisans derecesine sahip bazı mezunlar bulut bilişim şirketlerinde yöneticilik yapıyor. Tüm mühendis ve programcı ekibini idare edebilirler. Mezunlar, şirketlerin buluttaki muazzam miktardaki veriyi anlamalarına yardımcı olan veri analisti olabilirler.

Buluta erişebileceğiniz herhangi bir yerden, Bulut Bilişim'de Master'ı kazanabilirsiniz. Birçok üniversite şu anda bu derece çevrimiçi programlar sunuyor. Öğrenciler ayrıca yerel, uzak ve yabancı üniversiteler arasında seçim yapabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Teknolojisi
  • Bulut Bilişim
fields_of_study
  • Teknoloji Çalışmaları (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format