Keystone logo

54 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Cinsiyet Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Cinsiyet Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (54)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Cinsiyet Çalışmaları

Bir ana üniversiteden mezun olduktan sonra belirli bir alanda s eğitimi 'derecesi genişletmek ve bir derinleştirmek için bir fırsattır.' Özellikle kariyer hedefleri olan öğrencilerin akılda çalışmanın bu yolu tutmalı Pek çok meslek, ilgili alanda yüksek lisans 'ın derecesi gerektirir.

&nbsp

Cinsiyet Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? Bu derece modern toplumdaki cinsiyet karmaşık konuda öğrencileri yetiştirmektedir. Her program, hukuk, sosyal çalışma ya da sosyoloji gibi belirli bir odak olabilir. Ancak, tüm toplumsal cinsiyet çalışmaları programları cinsiyet toplumsal kavramlara yanıt anlamlı kariyer için mezun hazırlamak amacını paylaşıyoruz. Dersler genellikle dokunmak ve feminist revizyonist tarih, kesişimsellik teorisi ve siyaset unsurları içermektedir.

&nbsp

Belki cinsiyet çalışmaları alanında yüksek lisans 'ın derecesini elde en önemli avantajı müfredat öğrencileri tanıyor artan toplumsal farkındalık.Cinsiyet ve toplum içinde faaliyet şekilde bir çalışma bilgi öğrencilerinin benzer kültürel kalıpları tanımak ve birçok formlarda adaletsizliği belirlemenizi sağlar.

&nbsp

Cinsiyet Çalışmaları Master ile ilgili maliyetler okul 'ın konumu ve büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Kayıt ve tescil masrafları, doğrudan kabul ofisi aracılığıyla iletişim programlarının en güncel tahminler için.

&nbsp

Birçok öğrenci cinsiyet çalışmalarında bir usta 'ın derecesi kariyer açısından onlara sunduğu merak edebilir. Bu derece akademik çevreler, siyaset ve hukuk içinde devam araştırma ve öğretim de dahil olmak üzere meslek geniş bir yelpazede, kapıyı açar. Cinsiyet farkındalığı arttıkça, daha fazla işveren danışman olarak toplumsal cinsiyet çalışmaları bir firma anlayışı ile eğitimli bireyler arıyorlar. Cinsiyet okuyan zaman geçirdim değil birçok kişi bunun farkında değilsiniz rağmen, toplumsal cinsiyet çalışmaları medya ve film çalışmaları sağlığa, hemen her alanda uygulanabilir.Cinsiyet her yerde, ve bu programların mezunları, genel halka daha görünür hale değerli iş yapabilirsiniz.

&nbsp

Cinsiyet çalışmaları sunmak için çok ve daha fazla öğrenci her gün programlarında kayıt edilir sahiptir. Hedeflerinizi ve ilgi alanlarına uygun bir programı bulmak için okulların bizim aranabilir veritabanı kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.